Zarobki Inspektor BHP

ludzie - o 400 zł nie ma co się spierać. W BHP można zarobić stawki rzędu 7 000 - 9 000 tyś brutto!

0 / 0

hahaha, gdzie tak jest napisane? :D

0 / 0

w ustawie jest zapis - KAZDY przedstawiciel sluzby BHP nie moze zarabiac mniej niz 4200 zl brutto. Jest to przepis prawny , wiec bhpowiec minimum moze zarabiac 3000 zl netto. Inspektor średnio zarabia 3-4,5 tys. na reke

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

inspektor BHP zarabia około 2 200 złotych na rękę

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku można dojechać do max 2600-3500 zł miesięcznie

0 / 0

brakuje takich specjalistów, ale wynagrodzenia nie są za wysoki bo z 2 tyś to w biedronce się zarobi

0 / 0

Moim zdaniem taki inspektpor zarabia przynajmniej 3000

0 / 0

Na bhp można ładnie zarobić moja znajoma ma Inżyniera z Bhp i bardzo sobie chwali najbardziej zarobki :)

0 / 0

strasznie nędznie. Ja wyjechałam za granice i robię staż w dużej amerykańskiej korporacji. Mam 1300 e na rękę + 30 dni urlopu. wcześniej (Polska) także miałam staż (ok 1,5 roku) na pełen etat i zarabiałam 1800 netto (jeszcze w trakcie studiów). Ludzie, nie dajcie sie tak wykorzystywać... Już szeregowy pracownik po podstawówce ma więcej (premia za obecność plus trochę nadgodzin, których my zazwyczaj także "trochę" pozbieramy). Planujemy z narzeczonym powrót do Polski ale 3500 netto to minimum za jakie bedę pracować, jeśli nie- zwyczajnie nie wrócę. I nie jest to arogancja z mojęj strony - ani trochę. To lata cieżkiej nauki, pracy podczas studiów, darmowych praktyk (takowe też były), w końcu wyjazdu za granicę i nauki drugiego języka (po angielskim). Czy za to miałabym otrzymywać 2000 netto? w jaki spodób można się dalej rozwijać mając takie pieniadze?? Chyba tylko czytając fora internetowe, bo o podyplomówkach można zapomnieć... Pozdrawiam

0 / 0

Wystarczy kurs zrobić i te 2500 złotych może się zarabiać

0 / 0

No niby nie mniejsze niż 2 tysiące, ale większe od 3 też nie jest.

0 / 0

inspektor BHP ma miesięczne wynagrodzenie nie mniejsze niż 2 tysiące

0 / 0

instruktorzy bhp mają tak miesięcznie stawki nawet do 2600 zł także całkiem spoko

0 / 0

Mi się właśnie wydaje, że górna granica to nie 3 tysiące, a jakieś 2600.

0 / 0

na spokojnie na tym stanowisku można dojechać do maksymalnej granicy koło 2600-3000 zł miesięcznie

0 / 0

jak inspektor ma staz dobry to ponad 3 tys może mieć

0 / 0

Inspektor bhp to może zarabiać około 2.5 tysięcy złotych, więc nie tak wcale źle.

0 / 0

Inspektor bhp to może zarabiać około 2.5 tysięcy złotych, więc nie tak wcale źle.

0 / 0

ja słyszałem, że stawki plasują się tak w przedziale od 2000 do 2600 zł miesięcznie, uważam, że to na +

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...