Zarobki na stanowisku Inspektor

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

inspektorzy zarabaiją w granicach 3 700 złotych netto .

0 / 0

inspektor zalezy jesczcze czego, moze tez na wlasna kieszen dzialac to ma dodatkowy chajs mysle ze 5 tys

0 / 0

myślę, ze psokojnie coś okolo 8 tysiecy albo nawet i wiecej, duzo zalezy od dosiwadzcenia

0 / 0

Inspektor może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

Inspektor zarabia dość przyzwoicie, powyżej 3000 złotych na pewno

0 / 0

No to są pieniądze w przedziale 2500 do nawet 4000 złotych

0 / 0

Inspektor może mieć zarobki w wysokości 3 tysięcy miesięcznie.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

nie jest to wielka kasa, ale praca do cięzkich nie nalezy

0 / 0

potwierdzam 3-4 tysiące to jest taka średnia w branży.

0 / 0

Według mnie kwota 3 000 jest taką neutralna bym powiedział

0 / 0

jeżeli to inspektor budowlany to zarobki są dobre szczególnie przy większych budowach i naprawdę dużych firmach. Wtedy to 4000 zł

0 / 0

inspektorzy średnio zarabiają tak mniej więcej od 2500 do 3700 zł co miesiąc ;)

0 / 0

praca inspektora nie jest usłana różami, więc ci bardziej doświadczeni spokojnie dostają 4 tyś

0 / 0

Pieniądze na tym stanowisku to są raczej adekwatne do wykonywanych czynności, więc tak z 2-3 tysiące wychodzi miesięcznie.

0 / 0

Zależy czego jest inspektorem, ale moim zdaniem to średnie zarobki dla niego wynoszą 3 tys. zł

0 / 0

inspektor to na pewno może zarobić ok 4000 zł no i na pewno wiecej

0 / 0

zależy inspektor czego. w brażny budowlanej jest to całkiem przyjemna robota, chociaż odpowiedzialna, ma się ponad 3500 zł

0 / 0

Inspektor zarabia jakieś 3000złotych w zależności oczywiście od tego co dokładnie inspektoruje xD ale nie jest źle ogólnie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...