Wynagrodzenie Praktykant HR

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Praktykant HR zarabia powyżej 1000 zlotych, albo caszami nic

0 / 0

Praktykant HR zarobi od 1800zł netto miesięcznie w górę

0 / 0

Praktykanci zarabiają mało, powyżej 500 złotych do 1000zł

0 / 0

Praktykant no to nie zarobi dużo, może jakieś 500 zł miesięcznie wpadnie.

0 / 0

Chyba niewiele jak praktykant to może z 1000tysiac

0 / 0

Praktyki zazwyczaj są bezplatne, czasem minimalna krajową dadzą.

0 / 0

Zależy gdzie się odbywa praktyki. Ja niedawno byłem i dostawałem tylko 300 zł, no ale sporo się nauczyłem, więc warto.

0 / 0

No tak, okresy próbne chyba muszą być, ogólnie to nie jest źle, 2000 złotych

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

Oj tutaj to nie ma dużych pieniędzy, niekiedy za praktyki firmy nawet nie płacą, a jak już płacą to jakieś 700 złotych może, jak nie mniej.

0 / 0

Zarobki na praktykach zazwyczaj zależą od firmy i tego ile chce dać, o ile chce, bo wcale nie musi. Ja jednak jak byłem na praktykach w dziale HR to dostawałem 750 zł miesięcznie.

0 / 0

no praktykant to pewnie minium z 1500 zł dostanie moze

0 / 0

@zimok nie ma prawie żadnej odpowiedzialności, ale 800 zł to i tak mało

0 / 0

Dobre i te 800 złotych, tym bardziej, że odpowiedzialność jest mała.

0 / 0

Z praktykantami to wiadomo jest bardzo różnie, znam osoby które na praktykach zarabiają 800zł

0 / 0

jeżeli już cokowliek dostaje to nie przekracza to 1000 zł

0 / 0

w samej branzy HR pieniądze nie są zbyt duże a już jako praktykant dostać można tutaj maksymalnie około tysiąca złotych...

0 / 0

Zarobki Praktykant HR, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
10 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...