pakowanie owoców ANTWERPIA(BELGIA)???

mateo - 2015-04-01 18:02:50Ja znalazłam pracę w Blegii przez stronę http://www.pracabelgia.com, wyjeżdżam po świętach, wszystko wg umowy i bez żadnego "haraczu". Polecam gorąco szukać po agencjach a nie po "prywatnych" osobach, które na Was zarabiają, często nie gwarantując pracy w zamian...Hej i jak Ci tam leci w tej Belgii na tej ofercie? Daj znak!

0 / 0

mateo - 2015-04-01 18:02:50Ja znalazłam pracę w Blegii przez stronę http://www.pracabelgia.com, wyjeżdżam po świętach, wszystko wg umowy i bez żadnego "haraczu". Polecam gorąco szukać po agencjach a nie po "prywatnych" osobach, które na Was zarabiają, często nie gwarantując pracy w zamian...ja przez tę stronę znalazłem ofertę pracy w swoim zawodzie, wykonywanym zresztą w PL ale za dużo niższe pieniądze... chętnie z tej oferty skorzystam, o ile tylko moja znajomość jezyka wystarczy

0 / 0

Ja znalazłam pracę w Blegii przez stronę http://www.pracabelgia.com, wyjeżdżam po świętach, wszystko wg umowy i bez żadnego "haraczu". Polecam gorąco szukać po agencjach a nie po "prywatnych" osobach, które na Was zarabiają, często nie gwarantując pracy w zamian...

0 / 0

A taki sie wydawal mily i rzeczowy przez telefon naciagacz jeden.<br /> <br /> Wyjazd wogole doszedl do skutku czy kontakt z tym panem urwal sie po wplacie kasy?

0 / 0

Ten sam pan wyłudził ode mnie 800 zł a ja głupia zdesperowana wpłaciłam i zgłosilam sprawe na policje

0 / 0

Nie wiem co o tym myśleć. Czy ktoś z Was dostał podobnego e-maila?<br /> <br /> <br /> <br /> Witam serdecznie Panstwa.<br /> <br /> dlugo nie odpisywalismy na temat warunkow pracy, poniewaz mielismy jeszcze nie dograny 100% temat z firma, ktora<br /> bedzie zatrudniala pracownikow. dzis wszystko sie rozstrzygnelo i opisze Panstwu warunki pracy od kiedy co i jak.<br /> Wiec tak: Praca zaczyna sie dokladnie 16.03.2015 w miejscowosci Antwerpia we firmie TOP FRESCH dla par, jak i rowniez dla osob pojedynczych, potrzebojemy na dzien dzisiejszy okolo 12-stu pracownikow sprawnych fizycznie... Praca jest gwarantowana na 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia kontraktu. wyplaty: 40 godzin tygodniowo, stawka 10 Euro za kazda przepracowana godzine netto, wiec 400 euro robimy przelewy za przepracowany tydzien. dojazd do pracy, jest w stawce godzinowej, wiec nasz kierowca codziennie bedzie Panstwa odbieral oraz odwozil z pracy do domu.<br /> zakwaterowanie: koszt miesieczny dla par 250 Euro dla pojedynczych osob 125 Euro, w domku jest wszystko niezbedne do codziennego uzytku, tylko takie rzeczy jak jedzenie posciel lub spiwor trzeba zabrac ze soba. <br /> kolejny warunek to jest taki, ze do srody najpozniej, musimy miec wplate od kazdej z osob chetnych po 50 Euro czyli po 200 zlotych wplaty na nasze konto Holenderskie bankowe, to jest za zakwaterowanie ktore musimy w tym tygodniu oplacic na domek dla pracownikow, ktorzy beda zaczynali prace 16.03.2015 poza tym czesc z tych pieniazkow, jest rowniez oplacana dla przewoznika, ktory bedzie w niedziele w Polsce po ludzi do pracy a w sobote czyli dzien wczesniej, bedzie sie z Panstwem kontaktowal na temat Niedzielnego wyjazdu do Belgi. Jezeli przeslecie Panstwo dzis te 200 zlotych to automatycznie jestescie wpisani na liste pracy w TOP FRESCH na poniedzialek 16.03.2015<br /> Podaje numer konta bankowego: <br /> Piotr Kita <br /> Ul. Klit 23 Lelystad<br /> BIC/SWIFFT<br /> INGBNL2A<br /> NL93INGB0682538167<br /> Wiecej informacjii: <br /> +31616298995<br /> Pozdrawiam<br /> Zespol Uitzendbureau NL<br />

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...