Zarobki na stanowisku Operator DTP

Operator DTP zarobi na początek przynajmniej 2400 netto na miesiąc

0 / 0

podejrzewam,ze dostaniesz gdzies na poczatek 2 tysiace a pozniej dadza ci wiecej

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Operator DTP zarobi minimalnie spokojnie powyżej 3000 zł

0 / 0

na samym poczatku to sie duzo nie zarobi bo pewnie niewiele wiecej niz 2 tysaice

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

mając doświadczenie spokojnie zarobki nie bedą niższe niż 3 tyś

0 / 0

Zarobki są tutaj powyżej 3000 złotych miesięcznie fajnie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

4 tysiące - to jest kasa jaką maks mozna tu osiągnąć

0 / 0

operatorzy jeżeli mają potwierdzenie kwalifikacji egzaminem państwowym czy jakimś kursem spokojnie mogą liczyć na 3 tysiące i więcej

0 / 0

Tak jak mówi @aloszek. Zarobki w okolicy 4 tysięcy i więcej są dla tych, co mają spore doświadczenie, tak to niekiedy są za to tylko 2 koła.

0 / 0

Takie pieniądze to już tylko doświadczony pracownik, normalnie to koło 3000

0 / 0

na tym stanowisku zarobki dochodzą nawet do około 4200 zł miesięcznych pensji

0 / 0

4000-4500 to chyba górna granica dla operatora DTP w dzisiejszych czasach.

0 / 0

Jak ktoś zaprezentuje papierek z odpowiednimi kwalifikacjami to spokojnie jest w stanie zarabiać od 3,5 tyś

0 / 0

podobno stawki na tym stanowisku wynoszą tak od 1900 do 4200 zł miesięcznie

0 / 0

tak, 2 tysiące do podstawa, a jak się dobrze trafi i ma doświadczenie to ponad 4 koła można mieć

0 / 0

wydaje mi sie ze akurat mniej niz ok 2 tysiecy to nie zarobisz jako operator DTP

0 / 0

@rupert 6 tysięcy? Coś mi się wierzyć nie chce. Ja na tym stanowisku zarabiam 4400 i z tego co wiem są to spore pieniądze, tym bardziej, że zaczynałem od marnych 2 tysięcy.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...