Ile zarabia Grafik 3D?

Minimum 5 tys netto - takie są minimalne zarobki w trójmieście.

0 / 0

Miałem rok doświadczenia z 3D. Podjąłem współpracę z większą firmą. Dostawałem 2k netto przez pierwsze 3 miesiące. Później 4k netto, przy pracy zdalnej a na razie jestem juniorem. Widziałem, że zwracaliście na to uwagę, więc dodam, że niezbędne programy dostaję od firmy. Mniej niezbędne kupuję sam. Miesiąc przed podjęciem tej pracy dostałem natomiast ofertę z małej firmy w Warszawie. Miałem już jakieś portfolio. Wykonałem też u nich zadanie testowe i przeszedłem rozmowę z szefem działu 3D. Firma była mną bardzo zadowolona i zaoferowała współpracę. 4 miesiące testowe 3, jeśli się wszystko będzie ok. Umowa zlecenie 1k, podpisywana co miesiąc. Praca 9h dziennie w siedzibie firmy z kiepskim dojazdem. Po okresie próbnym miałem dostawać 2k.

0 / 0

mleko ma racje. Grafik 3D za 3tys netto? Nie chciałbym widzieć waszego portfolio jak za taką kwotę pracujecie. Dobry grafik zaczyna od 4-6 tys. netto chyba że jesteś na początku drogi i jako junior bierzesz 2,5 - 3tys. by sie przyuczyć.

0 / 0

What? Co wy tu wypisujecie?:) Dobry grafik 3d zarabia 4 tys zł?:) Stawki dla dobrego grafika zaczynają się od 6 tys zł netto.

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Grafik 3D w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

grafim podejrzewam, ze na poczatku zarobi okolo 5 tysiecy lub nawet wiecej,

0 / 0

Spokojnie powyzej 6 tys netto . bardzo malo jest grafikow 3d

0 / 0

bardzo dobrze oplacani sa graficy komputerowni spokojnie z dyche mozna miec

1 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

To jest całkiem dobra kasa, 3000 złotych netto minimum jest

0 / 0

hmm szczerze mowiac myslem ze nieco wiecej niz 4 tys mozna zarobic

0 / 0

Dolne widełki na tym stanowisku to są 2 tysiące @franio.

0 / 0

to chyba szukasz zatrudnienia gdzieś po za naszą ojczyzną...

0 / 0

4000 to jak dla mnie dolne widełki, zwłaszcza jak ktoś ma wykształcenie, a nie jest samoukiem.

0 / 0

raczej umiejętności nalezy mieć wysokie bo to głównie o to chodzi

0 / 0

Będąc grafikiem 3D mozna zarabiać ok 4 tys miesięcznie ale trzeba mieć duże doświadczenie

0 / 0

Grafik 3d zarabvia przynajmniej 2000 złotych, a czasami to i nawet 3000

0 / 0

w callcenter po ogolniaku się zarabia 2k... W lidu na kasie więcej. Co za sens iść pracować za taka kasę, Jak się ma jakieś konkretne umiejętności?

0 / 0

Wszystko zależy od poziomu zaawansowania, ale raczej w graniach 3000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
14 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...