Zarobki Fotograf

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

jak ceniony w świecie to nawet 7000 zł,ale ci słabsi jakieś 3000

0 / 0

chyba sporo nie wiem czy da sie dokladnie ustalic ale ok 10 000niektorzy mają

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

no ale minimalne zarobki to chyba wynosza jakos ok 1, 6 tys zl

0 / 0

to pewnei zalezy od tego co sie konkretnie robi..ale ok 3 tysiecy

0 / 0

Ja jako fotograf ślubny biorę 4-6 tysięcy od wesela.

0 / 0

Od jednej sesji 100 - 300 złotych, plus jeszcze śluby i końcowo wyjdzie 3500

0 / 0

Za jedno wesele biorę ponad 500 złotych, a jeszcze wpadają inne zlecenia

0 / 0

teraz zdecydowanie ciężej rozkręcić biznes, ale łącząc to z fotografią artystyczną spokojnie 3,5 tyś możn wyrobić

0 / 0

Ja ma sie własne studio i dobrą klientele, to minimum 4000 tysiące.

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

rynek się rozszerza, duża konkurencja sprawia że zarabia się niewiele ponad 3000 zł

0 / 0

no własnie, a ile z nich może wykonać podczas jednego miesiąca!

0 / 0

taki fotograf na sesji to moze do 2 tys jednorazowo zarobić.

0 / 0

Ostatnio coraz więcej fotografów się pojawia na naszym rynku, więc to może mieć wpływ na to, iż nie zarabiają dużych pieniędzy. Jednak dobrzy fotografowie są w stanie wyciągać około 3 tysięcy złotych.

0 / 0

Jeżeli ma własną działalność i ma wiele zleceń, wesela itp to myśle że zarobic może nawet powyżej 3000 tyś.netto

0 / 0

Fotograf nie zarobi zbyt wiele, zależy też gdzie pracuje, ale tak na początek to dostanie z 1700 zł.

0 / 0

hej, jeśli mówimy o początkach kariery to rzeczywiście 2 tysiące to jest maks na co można liczyć

0 / 0

Praca fotografa jest naprawdę ciekawa i rozwijająca , jednak bez uznanej marki i znajomości nie zarobisz więcej niż 2 tysiące miesięcznie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...