Wynagrodzenie na stanowisku Designer

Designer to pieniądze rzędu 2000 w ciągu miesiąca

0 / 0

Designer zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Designer zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

osobyu s,a ta topiue wiec i dobreze zarabaiją - 6000 zł

0 / 0

nie wiem jak z poczatkiem ale podjerzewam ze na poczatku pewnie dostanie 5 tysiecy

0 / 0

to sporo myslalam, ze 3 tysiace to maksymalnie ale jak wy tyle zarabiacie to gratulacje

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

designer z doświadczeniem to powyżej 4000 zł zarobi

0 / 0

tutaj raczej górną granicą są zarobki tak koło 7000 zł miesięcznie

0 / 0

Bez samego doświadczenia możesz jakieś 3500 zdobyć max

0 / 0

a dla kogo projektujesz? W firmach komputerowych to jest około 6 tyś zł co miesiąc

0 / 0

Najniższe zarobki na tym stanowisku to jakieś 4 tysiące. Tacy ludzie są teraz potrzebni i dzięki temu mogą liczyć na dobre pieniądze.

0 / 0

Dobry designer z dobrymi pomysłami zarabia dziś 5-7 tysięcy, sam tyle mam.

0 / 0

Optymistycznie to widzicie, według mnie jest to bliżej 4000

0 / 0

wszystko zalezy od ilosci zlecen i predyspozycji, mozna zarobic nawwet ponad 7 tysiecy

0 / 0

Tutaj zarabia się dobrze, nawet ponad 6 tysięcy, ale trzeba miec predyspozycje do zawodu.

0 / 0

zgadzam się z @bari, a podobno do tego można tak od 5 do 7,3 tys. zł miesięcznie zarobić :)

0 / 0

zgadzam się z Tobą @konstancjo. Praca w domach mediowych jest najbardziej opłacalna na tym stanowisku.

0 / 0

jeśli chodzi o agencje marketingowe to przedział jest ok 4.500 zł, wzrasta płaca już typowo w domach mediowych i wtedy może sięgać ok 7 tys zł

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...