Jakie wynagrodzenie ma Windykator?

mysle, ze wiele zalezy od jego samego, im wiecej klientow tym wiecej kasy cos ponad 10 tysiecy

0 / 0

Windykator zarabia w zalezności od doświadczenia.

0 / 0

Windykator to penie powyżej 3000 złotych, albo i podwójnie

0 / 0

Ja wiem z doświadczenia, że można @Oliv niektórzy mają nawet około 10 tysięcy i mówię to bez kozery

0 / 0

Windykator jest w stanie zarobić jakieś 4 tysiące miesięcznie. Jak ktoś ma więcej to gratuluję.

0 / 0

Ale niektórzy zarabiają zdecydowanie mniej, bo jakieś 1500 @ananas.

0 / 0

windykatorzy mogą liczyć na zarobki nawet do 10 000 zł miesięcznie

0 / 0

wszystko zależy tutaj od szczęście i od tego co w danym miesiącu się trafi

0 / 0

10 tysięcy bardzo ciezko, ale 5 zazwyczaj się udaje. Pozdrawiam.

0 / 0

no na tym stanowisku to zarobki wyglądają tak nawet do 10 tys. zł

0 / 0

Zależy czy szybko się uczy, widziałem takich którzy po 2 miesiącach wyciągali 3k

0 / 0

@Michał no nie wiem.poczatkujacy windykator to raczje wiecej niz 1,5 nie wyciagnie

0 / 0

Windykator to niezła fucha, z pewnością taki lepszy zarobi i ponad 5000 złotych, co jest sumą dość godną do życia

0 / 0

nie no takie pieniazdze to na luzie dostają nawet Ci średni w zawodzie

0 / 0

To niezła fucha, myslę ze podstawa ze 2000 tysiace i jakies premie premie do tego to może ponad 3000 ze wszystkim wyjdzie

0 / 0

minimalne wynagrodzenie na stanpowisku windykatora wiem ze wynosi jakos 1500

0 / 0

Jeśli firma jest solidna a pracownik dobry to ponad 5000 jak najbardziej możliwe jest

0 / 0

Szału nie ma ale narzekać też nie ma co bo 1800 do 3000 można zarobić

0 / 0

w zależności od firmy i efektów pracy to od około 2 tysięcy do maks 4, także spora rozbieżność

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat jakie wynagrodzenie ma Windykator

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...