Wynagrodzenie na stanowisku Partner Biznesowy

Partner Biznesowy zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Partner Biznesowy zarobi prawie 2000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Generalnie to jest 3000 złotych minimum, ale można więcej wyciągnąć

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Maksymalnie wyciągnąłem 9000 złotych już na czysto

0 / 0

@izka taki partner biznesowy to potrafi dużo więcej niż 4 tyś. zarobić wiem, że potrafi dobić nawet do 14 000 tyś.

0 / 0

partnerzy biznesowi mniej niż 4000 zł miesięcznie nie zarobią :)

0 / 0

To racja spokojnie, jak ktoś jest ogarnięty te 12-13 tysięcy zarobi w porywach do 15.

0 / 0

Słyszałem że niektórzy to i 15 koła potrafią wyciągnąć

0 / 0

Ciężko jest określić dokładnie zarobki, no ale od 3000 w górę

0 / 0

Partner biznesowy zarobi nawet i 10 tysięcy złotych jak pracuje w dobrej firmie.

0 / 0

W jakiejś porządnej firmie partner biznesowy może się cieszyć wypłatą rzędu 10 tys złotych.

0 / 0

Widełki są spore bo wiele zalezy od firmy. Ale srednio to jakies 5000

0 / 0

partnerzy biznesowi to na spokojnie wyciągają tak nawet do 10 000 zł miesięcznie

0 / 0

minimalna stawka wynosi okolo 2000 zł, natomiast można zarabiać nawet koło 9-10 tys. miesięcznie

0 / 0

Jest realne zarobić tutaj 7000 i to wcale nie trzeba się dużo trudzić.

0 / 0

wydaje mi się, że partner biznesowy lepszej póki to spokojnie może kilka tys zarobić

0 / 0

na prawde bardzo duzo mozna zarobic jako partner biznesowy bo nawet ponad 15 tysiecy

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
2 tygodnie temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...