Ile zarabia Mobilny Doradca?

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

mając wolny czas i dostęp do auta służbowego nawet i 8 tyś mozna wykręcić

0 / 0

na pewno zarobki mogą dobić nawet do 9000 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Myślę, że kwoty rzędu 8tysiecy nie są chyba przesadzone.

0 / 0

Mniweo, najlepsi w branzy potrafią zarobić nawet i 10 tysięcy, ale to trzeba bardzo dużo czasu poświęcić pracy.

0 / 0

W jednym miesiącu zarobki to 3 tysiące, w innym 6 tysięcy. Nigdy nie wiadomo.

0 / 0

Mobilny doradca jest w stanie zarobić miesięcznie nawet 7 tysięcy złotych o ile jest w tym dobry.

0 / 0

tutaj zarobki wahają się tak od 2600 do nawet 6000 zł miesięcznie, niezła pensyjka

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Od niedawna jestem mobilnym doradcą i powiem wam, że wcale nie jest tak, że zarobki jakieś wysokie, bo dostaję jedynie 3 tysiące.

0 / 0

Mobilny doradca ma uzaleznionom pensje chyba od tego ile ma klientow i chyba pracuje na prowizje, a jezeli ma podstawe to pewnie od 2000 tysiecy

0 / 0

oo to ja nawet nie wiedzialem ze tak duzo mozna tam zarobic, bo prawie 10 tys

0 / 0

Z premiami i prowizjami mozna nawet zarobic jakieś 8000 złotych i to nie żart.

0 / 0

mysle, ze cos zaczynac sie moze od 3000 tys w góre, moze sobe dorabiac pewnie w roznych placowkach,wiec nawet ok 5000 tys

0 / 0

wydaje mi się, że ich pensję trzeba by było uśrednić i podać tak plus minus 5500 zł na miesiąc

0 / 0

Niestety nie każdy ma szanse na tak duże pieniądze. Ale 5000 jest osiągalne jak najbardziej.

0 / 0

zależy w jakiej branży.. mobilny doradca np w bankowości, w ogóle w finansach może osiągać kwoty nawet do 10 tys ale to już są naprawdę duże instytucje..

0 / 0

Wynagrodzenie Mobilny Doradca, ile można zarobić na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...