Zarobki na stanowisku Doradca Kredytowy

Doradca Kredytowy zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

Doradca Kredytowy w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

zależy czy uda mu sie sprzedać kredyt - nale jakies 10 000 przy dobrych wiatrach

0 / 0

Doradca Kredytowy ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

jeżeli ktoś zna rynek na wylot. Spokojnie może zarobić i 6 tysiecy

0 / 0

podobno zarobki mogą uzyskać nawet 5 cyfrowe kwoty, ale tak standardowo to koło 4000 zł miesięcznie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Bardzo wiele tutaj zależy od firmy, bo brat w poprzedniej firmie na tym stanowisku zarabiał 2500 a teraz ma już 4 tysiące.

0 / 0

nie mogą narzekać na swoje dochody ponieważ zarabiają nawet 10 tysięcy

0 / 0

doradcy kredytowi mają przy odpowiedniej liczbie klientów bogate życie

0 / 0

pionierzy w tym zawodzie to nawet są w stanie do 12 000 zł miesięcznie zarobić

0 / 0

podstawy to raczej dużo nie ma, ale prowizja potrafi nawet i z 4000 wynieść.

0 / 0

Zależy ile sprzeda sie kredytów i ile dostanie sie prowizji z banku, ale zazwyczaj poniżej 5000 nie schodzę.

0 / 0

wiem ze jakas minimalna stawka dla doradcy kredytowego to jest tak okolo 1900

0 / 0

Ogólnie taki doradca dostaje około 3000zł ale pojawia się tam też niezła prowizja, niektórzy jak dobrze mają gadane to nawet i 10000zł

0 / 0

doradca kredytowy na początek nie dostanie więcej niz 3 tysiace złotych

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

tutaj charaktreryzuje sie duza prowizja tak wiec podstawa mala, ale calosciowo wychodzi ok 12 000 do 15 000 zl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...