Wynagrodzenie na stanowisku Doradca Finansowy

Doradca Finansowy to kasa w przypływach od 2 do 8 tysięcy

0 / 0

Doradca Finansowy na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

dobry doradca,ceniony w sensie to nawet 8000 złotych

0 / 0

doradca finansowy spokojnie zarobi na samym poczatku okolo 3 tysiecy a pozniej ma wiecej ipremie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

W zależności od firmy może to być 3000 a nawet 8000

0 / 0

tutaj na spokojnie można dojść do kwoty 8800 zł miesięcznie ;)

0 / 0

z tego co wiem to nawet można dostać pensję koło 8000 zł

0 / 0

Tutaj liczą się głównie prowizje, więc czasem zarobi się 3 tysiące, a czasem 6 tysięcy.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

tak naprawdę ludzi z prawdziwym doświadczeniem jest niewielu dlatego zatrudniani są i tacy, którzy zaczynają od zera i ich zarobki to około 3 tyś

0 / 0

Dordca finansowo moze fajnie zarobic, tylko jak bedzie dobrze oferowal i prezentowal produkty, duzo zalezy od niego mysle ze moze miec ok 4000 kola

0 / 0

Może na poczatku ze 2000 tysiace pozniej na pewno wiecej, zalezy od miesiaca jakie sie robi wyniki.

0 / 0

Zalezy od prowizji, ale w dobrym miesiącu da się zarobić 7 tysięcy.

0 / 0

oo nawet nie wiedziąłem ze jako doradca finansowy mozna zarobic az 8 tysiecy

0 / 0

Doradca finansowy może na początku liczyc na pensje w wysokosci 2250 zł

0 / 0

Stanowisko bardzo odpowiedzialna no ale zarobki całkiem dobre bo 6000

0 / 0

Różnie to bywa w pracy jako Doradca finansowy ale ja pracuję w niedużej firmie i mam 5000 netto. Więc praca całkiem dobrze płatna.

0 / 0

Ja pracuję jako doradca finansowy klientów indywidualnych w jednym ze znanych banków i na kasę nie narzekam. Minimum 6-7 tysięcy miesięcznie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...