Ile zarabia Doradca Biznesowy?

taki doradca mysle ze spokojnie zarobi nawet 7 tysiecy plus premie do tego miesieczne

0 / 0

przedziaol jest przeogromny zależny od wielu czynników - ale jakies 5-12 tys.

0 / 0

pewnie na poczatku bez doswiadczenia bedzie mozna jakos ok 2 tys zarobic

0 / 0

Na pewno można zarobić więcej niż te 5000 złotych

0 / 0

doradca biznesowy z doświadczeniem może zarobić około 5 000 zł

0 / 0

Doradcy zarabiają powyżej 3000 złotych netto na miesiąc

0 / 0

Doradca biznesowy to już spoko zawód - naprawdę ok. 10 tys można zarobić.

0 / 0

zależy w jakiej branży, ale inwestycyjnej to potrafią zarabiać i po 7-9 tysięcy

0 / 0

Myślę że zarabia przynajmniej ok 3432 złotych netto

0 / 0

Doradca biznesowy to dobre stanowisko, są możliwe z tego kokosy, bo zarabia się nawet 10 tysięcy jak ktoś dobry, firma porządna i ma się doświadczenie.

0 / 0

Myślę, że z kilkuletnim doświadczeniem można liczyć na ponad 5000

0 / 0

No wiadomo, dobry pracownik nawet wyciągnie więcej niż 6000

0 / 0

Można i zarobić powyżej 5 tysięcy, tylko trzeba umieć, ja tak mam.

0 / 0

Wiele zalezy, czy się łapie na premię i czy ma się prowizje, ale powyżej 3000 mozna zarobić.

0 / 0

na start dostaje się niewiele ponad 2000 zł, ale ktoś z głową na karku może szybko awansować i zbijać 5 cyfrowe sumy

0 / 0

W firmie z renomowaną pozycją wynagrodzenie takie doradcy sięga nawet 15 000 złotych.

0 / 0

na premiach ? na prowizjach na pewno kilka tysięcy miesięcznie

0 / 0

Podstawa pewnie w granicach 2000 tysiecy ale nie oszukujmy sie ze najwiecej jest na premiach

0 / 0

Na start faktycznie trudno dostac więcej niż 3 tysiące, ale potem z wynikami i 5-6 sie zarobi.

0 / 0

Na poczatku dość nie wiele jakieś 2-3 tysiące, ale jak się złapie o co chodzi to można zarobić kilka razy tyle.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...