Wynagrodzenie Analityk Kredytowy

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

analityjk kredytowy zarabia srednio 5000 złotych .

0 / 0

analityk kredytowy jest dobrze wynagradzany.Nawet 4000 zł

0 / 0

Bez prowizji jest chyba coś koło 3000 złotych podstawy

0 / 0

Spora czesć pensji to premia i prowizja, więc jakieś 5 tysięcy średnio.

0 / 0

koło 10 tysięcy, zarabiają już Ci na dłużej będący w branży

0 / 0

Wymiar pracy to właśnie jest stały, no ale zarobki rzeczywiście koło 10 000

0 / 0

zwykle praca jest pełna nadgodzin ale za to zarobki i 10 tysięćy potrafią sięgać.

0 / 0

tak też słyszałem, że tutaj to nawet do 6000 zł miesięcznie można z lekką ręką zarobić

0 / 0

Spokojnie zarobi się 7 tysięcy, ale trzeba wyrobić target miesięczny.

0 / 0

Początkujący analityk kredytowy zarabia w granicach 4 tysięcy, ale może dobić nawet do 10 tys.zł

0 / 0

Analityków zwykle jest tak mało, zawód na pewno nie jest przepłacany, ale nie zarabiają mniej jak 10 tyś

0 / 0

Najniższe zarobki na stanowisku analityka kredytowego to jakieś 5 tysięcy.

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

analityk kredytowy to i 16 tys może zarobić na czysto.

0 / 0

wydaje mi się, ze ja w jakims dobrym i znanym banku to z pewnosciac 6000-7000 tysiecy netto

0 / 0

Ciężko jest określić, no ale jednak stawiałbym bardziej na 6 500

0 / 0

myślę , że zdecydowanie kwota około 6 tysięcy jest tą najbliższą średniej

0 / 0

Ciężko zarobić więcej niż 8000 złotych w Polsce, ale 5000 jest w zasięgu każdego.

0 / 0

Zarobki Analityk Kredytowy, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...