Zarobki Analityk Biznesowy

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

maksymalne zarobki na takim stanowisku moga wynosisc ponad 7 tysiecy

0 / 0

zgadza się. Większość analityków zarabia super pieniadze

0 / 0

Dobry analityk nawet ponad 7 tysięcy zarobi, ale zazwyczaj to okolo 5.

0 / 0

No ja też słyszałem, że to dobra fucha, nic dziwnego, skoro dają nawet 7 tysięcy.

0 / 0

Dużym plusem jest ograniczony dzień pracy a przede wszystkim zarobki ponad 5 tysięcy

0 / 0

doszły mnie słuchy, że zarobki plasują się tak od 4000 do 7000 zł miesięcznie ;)

0 / 0

Mój ojciec jest analitykiem biznesowym i zarabia 7000 zł

0 / 0

Analityk spokojnie z 8dych wyciagnie miesiecznie, dodatko dochodzą benefity plus premie, zalezy też jaka firma czy ma duże projekty

0 / 0

Zarobki wszedzie są różne, myslę ze to przedział 5000-10 000 tysiecy miesiecznie, zależy od stażu praktyki.

0 / 0

zwykle analitykow na rynku nie ma zbyt duzo ale za to wynagrodzenia to granica 5000

0 / 0

Dodatkowa praca przez internet. 300-400 zł miesięcznie. Zarabiasz na klikaniu w reklamy, polecaniu użytkowników, grając w gry, robiąc zakupy przez internet :) W pełni wypłacalne. https://www.qassa.pl/366691 Sprawdź :)

0 / 0

Mój znajomy pracuje po jakieś 10h dziennie, ale zarabia prawie 8 tysiecy.

0 / 0

wydaje mi się, że srednie zarobki to jednak jest ok 5000 zł

0 / 0

dobre sa calkiem zarobki na stanowisku analityka biznesowego bo od 4 do 7 tysiecy

0 / 0

nie wiem gdzie dostajesz takie pieniądze . Analityk według mojej wiedzy może dostać około 4 tysięcy przy dobrych lotach

0 / 0

to jest bardzo dobry kierunek- zawód, ponieważ dobry analityk potrafi nawet zarobić 7 tys na czysto, więc opłaca się

0 / 0

Jakie wynagrodzenie ma Analityk Biznesowy, szukamy informacji na ten temat

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...