Wynagrodzenie na stanowisku Ratownik Medyczny

Ratownik Medyczny zarabia powyżej 2500 netto na miesiac

0 / 0

Myślę, ze bedzie coś w granicach okolo 3 tysiecy lub ponad zalezy od godzin pracy

0 / 0

Ratownik Medyczny to zarobki około 4000 zł miesięcznie netto

0 / 0

Czasami się trafi że i 2500 złotych na rękę już się wyciągnie

0 / 0

Taki ratownik zarabia powyżej 2000 złotych i fajnie

0 / 0

Rzeczywiście też słyszałem, że 2600 to norma a czasem jest i mniej waha się od 1100..

0 / 0

Czasem idzie mieć i 3000, ale to z doświadczeniem 5 lat.

0 / 0

Na start tyle nie daja, jak dostanie sie 2500 netto to jest juz dużo.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Ratownik medyczny na karetce ma podstawy 2500, czasem wpadnie coś dodatkowego z nadgodzin i dyżurów.

0 / 0

Niestety ale ratownicy nie dostają więcej jak 1800 na rękę. Co innego gdyby udzielali jeszcze praktyk medycznych.

0 / 0

Początkujący ratownik medyczny raczej nie zarabia więcej niż 1200 złotych, ale nabierając doświadczenia może mieć nawet 2500.

0 / 0

Ratownik medyczny spokojnie do 4000 tysiecy może miec, zalezy od zmian i dyzorowa jak jest dyspozycyjny

0 / 0

niestety.. zarobi powyżej 2600 zł praktycznie nierealne

0 / 0

nie sa to jakies duze pieniadze, bo wiem ze maksymalne wynagrodzenie to jakies 2,5tys

0 / 0

Wydaje mi się, że taki ratownik medyczny mógłby zarabiać więcej niż 2.500zł.

0 / 0

rzeczywiście ratownicy medyczni nie zarabiają zbyt wiele , ale mogą jednak liczyć na minimum te 2 tysiące.

0 / 0

nie wiem czemu na tak odpowiedzialnym stanowisku jakim jest ratownik medyczny Ci ludzie mogą liczyć jedynie na najniższą krajową...

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Ratownik Medyczny, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...