Ile zarabia Psycholog?

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

Prywatnie można zarobić do 3000, a czasem więcej

0 / 0

Ja jako psycholog zarabiam spokojnie 3 tysiące miesięcznie, więc jest to możliwe.

0 / 0

podobno psycholodzy mogą na spokojnie zarobić nawet tak to 3200 zł miesięcznie

0 / 0

Kiedy już się gabinet dobrze rozreklamuje to 4000-5000 co miesiąc wpada.

0 / 0

na pewno psycholog moze zarabiac w granicach 4000 zł jak nie wiecej

0 / 0

Ja obecnie zarabiam 2700, ale jestem na poczatku kariery zawodowej.

0 / 0

tak, dobry psycholog zarobi do 5000 zł spokojnie.

0 / 0

Myśle, że ok 3000 tyś ma, ale dodajmy, ze moze byc zatrudniony w kilku miejscach wiec ok 5000tys z pewnoscia

0 / 0

Myślę, że spokojnie zarobki psychologa zaczynają się od 2 tysięcy, a zarobić można na pewno więcej.

0 / 0

nie no głupoty gadacie. Zdecydowana większość to ma problem żeby w ogóle przekorczyć 2,2- 2,3 tys

0 / 0

porządny psycholog który ceni się w środowisku nie zarabia mniej niż 4 tysiące. Choć zdecydowana większość nie dostaje jednak więcej niż 3 tys

0 / 0

Wynagrodzenie Psycholog, ile można zarobić na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...