Zarobki na stanowisku Optometrysta

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Optomerysta zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Optometrysta z tego co wiem to dobre pieniadze są chyba,. 2000

0 / 0

Ogólnie to jest fajna sprawa z Optometrystą, bo zarabia do 3000 złotych

0 / 0

zarobki optomerysty oscylują w granicach 2000-25000 zł

0 / 0

Optometrysta to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

mysle ze do 3500tysiaca zarobisz a pozniej moze bedziesz mial wiecej zalezy od firmy

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

wymagają zwykle sporego doświadczenia i wykształcenia co skutkuje zarobkami grubo ponad 2500

0 / 0

Ciężko jest dobrze zarobić na tym stanowisku. Często zarobki wynoszą niecałe 2 tysiące.

0 / 0

Kasa jest raczej średnia, powyżej 3000 złotych, ale dobrze jest w sumie

0 / 0

Potwierdzam, te 3 tysiące, ale na rękę to już trudna do przekroczenia granica.

0 / 0

Na stanowisku Optometrysta można zarabiać miesięcznie do 2800 zł

0 / 0

na spokojnie można wyciągnąć maksymalny pułap wynoszący koło 2800 zł miesięcznie

0 / 0

podobno zarobki na tym stanowisku wynoszą tak w przedziale 1600 do 2800 zł miesięcznie

0 / 0

nie sa to jakies bardzo duze zarobki bo nawet do 3 tysiecy niestety nie dochodzą

0 / 0

Myślę, że dość dobre stanowisko jest, bo optometrysta około 3 tysięcy zł zarabia.

0 / 0

Różnie, jak wszędzie, ogólnie słyszałem że limitem jest 3000 zł, ale widzę że tutaj mowa jest nawet o sumach większych

0 / 0

Nie wiem skąd takie informacje ale optometrysta może zarobić od 3000 do 5000 złotych. Nawet mediana wynosi koło 4000 złotych

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...