Ile zarabia Lekarz?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Lekarz na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

Lekarz w prywatnej klinice zarabia powyżej 9000 złotych nawet

0 / 0

Lekarz zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

jak lekarz ma prywatna klinike to podjrzewam ze moze zarobic nawet i ponad 9 tysiecy

0 / 0

Lekarz taki całkiem spoko zarabia powyżej 6000 złotych miesięcznie

0 / 0

lekarz zarobi nie mniej niż 5 tysięcy ale może tez zarobić jeżeli ma prywatny gabinet i kilkanaście tysięcy

0 / 0

zależy jakiej specjalności macie tutaj dokładnie na myśli, natomiast nie mniej niż koło 5000 zł miesięcznie

0 / 0

Lekarze nie zarabiają wcale tak źle, bo ich zarobki zaczynają się od 5 tysięcy przeważnie.

0 / 0

W przypadku lekarza na pewno kasa przekroczy 5000 netto

0 / 0

potrzebuję 80 godzin pracy w ciągu miesiąca aby zarobić jakieś 4 tysiące więc taki układ mi odpowiada.

0 / 0

Lekarze pracujący w prywatnej przychodni mają zarobki nawet rzędu 8 tysięcy.

0 / 0

lekarz ale zależy jakieś specjalności, wydaje mi się, że nie spada poniżej minimum 4000 zł

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

wiadoo ze to zalezy od tego w jakim miejscu sie pracuje ale zaroki 5-10 tysiecy

0 / 0

Poniżej 5 tysięcy lekarz raczej nie schodzi. No ale maks to chyba 10 000

0 / 0

z tego co mi sie wydaje to raczej mniej niz 5 tysiecy zlotych to sie nie zarobi

0 / 0

to tez pewnie zalezy od miejsca w ktorym rpacuje ale mniej niz 5 tys sie nie zarobi

0 / 0

Na stanowisku lekarz można zarobić nawet do 10 000 zł w zależności od specjalizacji

0 / 0

Lekarze zarabiają średnio od pięciu do piętnastu tysięcy złotych (5-15k) ogólnie prywatne kliniki płacą dużo lepiej

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.