Wynagrodzenie Kierownik Laboratorium

Kierownik Laboratorium zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

Kierownik Laboratorium bez większych przeszkód wyciągnie miesięcznie powyżej 2400 netto

0 / 0

tutaj zarobki przeciętnie wynoszą jakies 6 600 zł .

0 / 0

koło 10 000 tysiecy mysle, ze spokojnie może zarobić, tak mi się wydaje albo i wiecej

0 / 0

Kierownik w większym laboratirium to spokojnie powyżej 3000 złotych ma miesięcznie

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Nie jesten co prawda kierownikiem, ale osoba w mojej pracy zarabia kolo 3-4 tys

0 / 0

Nie jesten co prawda kierownikiem, ale osoba w mojej pracy zarabia kolo 3-4 tys

0 / 0

Zazwyczaj zarobki na tym stanowisku przekraczają 5000 złotych

0 / 0

Więc jest szansa @Adaro że za jakiś czas będziesz zarabiać nawet 8 tysięcy, bo tak wyglądają zarobki na tym stanowisku.

0 / 0

Te 4500 zł to wcale nie jest tak dużo na start. Ja zacząłem niedawno i dostaję 6 tysięcy.

0 / 0

Są firmy które dają 4000, ale to chyba tylko tak na początek

0 / 0

Mogą również przekroczyć tą kwotę, i dojść do 8 z przodu

0 / 0

gdy człowiek jest odpowiedzialny za zespół i sprzęt zarobki automatycznie idą do góry - nawet do 6,5 tyś

0 / 0

Widziałem, że i 4500 dawali w niektórych firmach na start

0 / 0

co najmniej zarobicie na tym stanowisku 5900, a stawki mogą wzrosnąć nawet do 8600 miesięcznie

0 / 0

oo widze ze mozna zarobic sporo jako kierownik laboratorum bo nawet i pojnad 8 tysiecy

0 / 0

kierownik tak, rzeczywiście koło 6 tys dostanie na luzie

0 / 0

Kierownik Laboratorium chyba najmniej jakoś 6000 zarobi

0 / 0

Tu już mówiy o dosyć konkretnym stanowisku, więc podejrzewam, że kierownik może mieć coś ok 10 000 tyś netto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...