Zarobki Fizjoterapeuta

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

to trudny zawód, wymagający precyzji - jakieś 4000 zł

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

jak sie rozkrecisz zarobisz nawet 3500 złotych netto

0 / 0

Na początek można liczyć na 2500 złotych, ale ta kwota rośnie<br />

0 / 0

nie spotkałem się aby ktoś po kursach zarabiał mniej niż 3 tyś

0 / 0

mi się wydaje że trzeba mieć szczęście. Mój znajomy działa na działalności i ma koło 3 tyś na miesiąc

0 / 0

Spokojnie da się owe 4 tysiące zarobic, ale oczywiście nie od razu po studiach.

0 / 0

No to rzeczywiście średnio @Sasz bo wiem, że można zarabiać do 4 tysiecy.

0 / 0

Nie wiem jak wy, ale ja zarabiam jedynie 3 tysiące na tym stanowisku...

0 / 0

Fizjoterapeuta zarabia przynajmniej jakieś 5000 złotych

0 / 0

Fizjoterapeuta z pewnością wyciągnie powyżej 5000 złotych za swoją pracę

0 / 0

kolega pracuje na własnej działalności ale nie jest w stanie zarobić więcej jak 2,5 tyś

0 / 0

fizjoterapeuci mają naprawdę ciężką pracę, ale zarabiają miesięcznie tak do 4000 zł

0 / 0

Wszystko zależy od umiejętności ale z pewnością maksymalnie fizjoterapeuta jest w stanie zarobić 4100 złotych.

0 / 0

Wydaje mi się, że początkujący fizjoterapeuta to zarabia w granicach 2700zł, ale wszystko i tak zależy od kliniki.

0 / 0

Dobry fizjoterapeuta w prywatnej klinice bez problemu powinien 4 tysiące zarobić.

0 / 0

fizjoterapeuta ma wynagrodzenie nawet i ponad 4000 zł jak jest znany lubiany i ma dobre podejście do pacjentów

0 / 0

nie jest to mega lekka praca, ale można dostać koło 4000 zł co nie jest mało

0 / 0

Moim zdaniem fizjoterapeucji zarabiają albo słabo albo bardzo dobrze, ponoć kończy się stawka na 7000 nawet

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...