Zarobki na stanowisku Farmaceuta

Farmaceuta dostaje zdaje się pieniądze powyżej 5000 złotych

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

zalezy ile na poczatek ci dadza czy masz dosiwadczenie i wyksztalcenie

0 / 0

Mniej niż 5000 złotych to chyba nie będzie na tym stanowisku

0 / 0

W tej pracy zarabia się przynajmniej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

nie wydaje mi się , żeby duża ilość farmaceutów tyle zarabiała

0 / 0

farmaceuci mają się nieźle i do 8000 zł miesięcznie można zarobić

0 / 0

Po studiach zazwyczaj dostaje sie 2-3 tysiące, zalezy od szczęścia.

0 / 0

W firmie, która zajmuje się badaniami nad lekami można zarobić i 5 tysięcy na rękę.

0 / 0

Farmaceuta nie tylko pracuje w aptece, w normalnym laboratorium 5-6 tysięcy da sie zarobić.

0 / 0

W aptece nie zarabia sie więcej jak 4000 moim zdaniem, także chyba troche przesadzacie.

0 / 0

Nie wszędzie takie dobre zarobki, spotykałem się z kwotami poniżej 4000 na rękę.

0 / 0

farmaceuci podobno minimalnie w miesiącu zarabiają tak koło 5400 zł a maksymalnie koło 8000 zł

0 / 0

Owszem, już na samym początku kwoty sięgają 4000 - 5000

0 / 0

farmacja to ciężkie studia, ale zaraz po nich absolwenci mogą liczyć na prawie 5,5 tys zł

0 / 0

doświadczony farmaceuta może liczyć na nawet więcej niż 5,5 tys zł

0 / 0

Na samym początku zatrudnienia to taki farmaceuta pewnie zarobia około 5,5 tysięcy zł.

0 / 0

Może ładnie zarobić. Już na samym początku dają 4000 a później koło 6000 jest

0 / 0

W branzy farmaceutycznej chodzą duże pieniądze i podobnie jest również z pensjami. Nigdy nie zszedłem poniżej 5,5 tysiąca

0 / 0

Farmaceuta jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
23 godziny temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...