Wynagrodzenie na stanowisku Dietetyk

Dietetyk zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Dietetyk zarabia na miesiąc przynajmniej 2800 złotych na rekę

0 / 0

Dietetyk to zarabia tak ze 4000 do 8000 ja wiem, bo chodzę do jednego

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Jak się człowiek dobrze zakręci to może zarobić nawet 5000

0 / 0

ale praca jest dosyć przyjemna i dość lekka nie uważacie?

0 / 0

5000 zł miesięcznie to raczej maksymalna stawka co miesiąc

0 / 0

Dobry dietetyk po rozreklamowaniu i klientami, którzy chudną i polecają innym spokojnie 5 tysiecy wyciagnie.

0 / 0

Za opracowanie diety, nawet szablonowej da radę dostać 100-200 złotych, także przy 30 klientach wpada trochę kasy.

0 / 0

No coraz więcej ludzi chodzi do dietetyka, a jedna wizyta nawet 200-300 zł kosztuje. Tak więc z dużą liczbą klientów zarabiają te 4-5 tys.

0 / 0

To stanowisko dopiero teraz zaczyna się robić popularne. Ale tuitaj zarobki ciągle nieciekawe - raptem 2-3 tyś

0 / 0

dietetycy tak średnio zarabiają od 2500 do 5000 zł co miesiąc, w zależności od praktyki

0 / 0

Ja zarabiam tylko 2500 złotych na rękę, ale z chęcią bym doszła do tych 5 tysięcy o których tu piszecie...

0 / 0

moja żona niedawno otworzyła prywatny gabinet. Początki były ciężkie, ale teraz spokojnie na czysto zarabia 2800

0 / 0

Jako dietetyk można śmiało zarobić nawet do 5000 zł

0 / 0

zależy pewnie ile ma wizyt, ale generalnie zawód zyskuje coraz większe znaczenie i można nawet do 5000 zł zarobić

0 / 0

A wydaje mi się i tak, że wszystko zależy od gabinetu, ale dietetyk maksymalnie może zarobić 5 tys.zł

0 / 0

Dietetyk zarabia około 100-150 złotych od wizyty, zwłaszcza jeśli to fucha prywatna, wychodzi na to, że może zarobić i 800-1000 złotych za dzień pracy

0 / 0

Nie mogę narzekać na zarobki jak dietetyk 4000 po dwóch latach pracy.

0 / 0

Moja koleżanka jest dietetykiem i z tego co się orientuję to zarobki są w jakiś granicach ok do 3 tys

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...