Ile zarabia Diagnosta Laboratoryjny?

Diagnosta Laboratoryjny zarobi miesięcznie z pewnością powyżej 3000 złotyh

0 / 0

Diagnosta Laboratoryjny zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

tak, tez mysle, podobnie ze ponad 3 tysiace moze zarobic ale zalezy to tez od godzin pracy

0 / 0

Mi się wydaje, że mówimy przynajmniej o 3000 złotych

0 / 0

podejrzewam ze spokojnie na poczatk ok 2000tysiecy pozniej do 4000tysiecy

0 / 0

Taki diagnosta na początek nie dostanie dużo, bo jakieś 1900 tylko.

0 / 0

Diagnosta na dobrym poziomie zarabia 3000 złotych

0 / 0

To zależy od doświadczenia często masz więcej niż te 3600 @dog

0 / 0

podobno to tutaj można zarobić tak od 1800 do 3600 zł

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

Spokojnie powyżej 4000 tysiecy, jeszcze jak sa stałe zlecenia badawcze plus konferencje i inne to pewnie ma duzo więcej.

0 / 0

na samym poczatku to wydaje mi sie ze mozna zarobic tak okolo 1800 wiec malo

0 / 0

Ja tam zarabiam na luzie 3000 z premia to prawie 4000.

0 / 0

diagnosta to średnio ok 3000 zł zarobi, a to i tak dużo jest

0 / 0

wiem ze raczej mniej niz 1800 zlotych to sie nir zarobi jako diagnosta laboraatoryjny

0 / 0

Ja 1700 mam w warszawie po pół roku bezskutecznego aktywnego szukania pracy po studiach. Ech..

0 / 0

No 4 tysiące nie są takie złe, tym bardziej, że ja na tym stanowisku zarabiam póki co 2700. Czekam na podwyżkę.

0 / 0

diagności nie dostaną więcej niż 4 tysiące , ale to chyba i tak nie jest źle

0 / 0

Kiedyś interesowałem się pracą w ogóle w laboratorium i pamiętam że mniej więcej przy takiej diagnostyce można zarobić nawet 3500 zł więc dosyć ciekawe zajęcie i opłacalne

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...