Jakie wynagrodzenie ma Chirurg?

Chirurg zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Chirurg z tego co wiem to zarabia powyżej 15000 złotych miesięcznie

0 / 0

Na początku samym może mieć już 10 tysięcy więc w przyszłości te 20000 jest możliwe

0 / 0

No kasa jest wielka, bo to prawie 20000 nawet w dobrej firmie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Zalezy wiele od specjalizacji, ale przewaznie ponad 10 tysięcy.

0 / 0

Niewielu mamy w Polsce dobrych chirurgów dlatego ich płace są tak wysokie i wynoszą 15 tysięcy.

0 / 0

Dobry chirurg zarabia porządne pieniądze, niekiedy nawet dochodzące do 20 tysięcy złotych.

0 / 0

Chirurgiem każdy chciałby być, a Ci lepsi zarabiają ponad 18000

0 / 0

jestem pomocnikiem, sam zarabiam z 2 tyś a główny chrirg spokojnie 9 tyś inkasuje

0 / 0

chirurdzy to mega odpowiedzialny zawód no i tutaj tak koło 15 000 zł się zarabia

0 / 0

Zalezy jaki chirurg, ja jako naczyniowy mam obecnie 13 000 złotych - prywatnie.

0 / 0

chirurg nie zarobi raczej więcej niż dwadzieścia tysięcy, ale to i tak jest mega kasa

0 / 0

oj chirurdzy zarabiaja na prawde bardzo duzo zarobki zacyznaja sie od 10 tys

0 / 0

Chirurdzy to zbijają dobre pieniądze, jeszcze w szczególności jak prowadzą własną klinikę. Zarobki mogą sięgnąć nawet 20 tysięcy złotych.

0 / 0

uaa wiadomo jak to lekarze, a zwłaszcza chirurdzy, tutaj to co najmniej 10 000 zł miesięcznie

0 / 0

wynagrodzenie chirurga waha się między 10 a 15 tysięcy złotych,chociaż krążą słuchy że z prywatną praktyką można i więcej wycisnąć...

0 / 0

Chirurg w prywatnej klinice to pewnie cos w granicach 20 000 tysiecy netto a prywatnie 10 000 pewnie

0 / 0

powiedziałabym nawet, że więcej niż 15 tys. zł na miesiąc, chociaż faktycznie to taka uśredniona kwota :)

0 / 0

Jest to praca opłacalna ale też bardzo odpowiedzialna. I właśnie im większa odpowiedzialność tym większe pieniądze. 15 tysięcy to na spokojnie jest.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...