Wynagrodzenie Anestezjolog

Anestezjolog zarabia powyżej 3000 złotych a bywa i że powyżej 7000

0 / 0

@akao a ja slyszalam ze minimalne zarobki to ok 7 tysiecy wynosza

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

dzeikuje za jazda ioinic,Tykij haha tr iwartośc jedn czyku ore jściue

0 / 0

O dobrego anestezjologa ciężko, ale zarobki przekraczają 10 000

0 / 0

Da się spokojnie wycisnąć nawet i ponad 14000 nie wiem tylko czy brutto czy netto

0 / 0

Anestezjolog w duuużej placówce zarabia 10 000 - 15 000 netto

0 / 0

W dużych miastach i dobrych placówkach może i nie, ale normalnie jest do 10 000

0 / 0

nie no spokojnie w dużych miastach to nie takie trudne

0 / 0

to prawda, tylko wydaje mi się, ze rzadko kiedgt zarobisz wiecej niż 12 tys

0 / 0

jezeli jest ie dobrym w tym zawodzie to mozna zarobic nawet ponad 14 tysiecy złotych

0 / 0

kazdy specjalista medyczny dostaje dobre pieniądze. w tym przypadku przynajmniej 8 tysięcy

0 / 0

zgadza się @darek, dokładniej można mówić o kwotach zbliżonych do nawet 15 tysięcy miesięcznie

0 / 0

słyszałem, że to jest dobra fucha i taki specjalista może ładnie zarobić. W sumie zazwyczaj prócz etatu w państwowym szpitalu zazwyczaj przyjmuje jeszcze w jakimś prywatnym oddziale ale mogą to być kwoty nawet rzędu kilkunastu tysięcy złotych

0 / 0

Zarobki Anestezjolog, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...