Jakie wynagrodzenie ma Przedszkolanka?

Przedszkolanka zarabia powyżej 3000 złotych na miesiąc

0 / 0

sama pracuje wiec albo najnizasza krajowa albo maxymalnie do 2 tysiecy nie wiecej!

0 / 0

Zależy w jakim miejscu znam placówki gdzie płacą 1800 netto a są i takie co ponad 3 tyś. dają

0 / 0

maksymalnie do 3 tysiecy moze i to przesadzone, wiem bo sama mam takie wyksztalcenie

0 / 0

Komuś te 6tys się chyba pomyliło, znajoma zarabia maksymalnie do tysięcy Kochani nie więcej...

0 / 0

tutaj zarobki dochodzą tak do 6000 zł miesięcznie podobno

0 / 0

Wiesz co, przedszkolanka ma ponad 3000 na minimum na spokojnie

0 / 0

Przedszkolanka w niepublicznej szkole ma szanse na 5 tysięcy, ale brutto.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

No ale w prywatnym dobrym przedszkolu jest szansa na zarobki w okolicy 5-6 tysięcy @elefo.

0 / 0

W publicznym nie zarobi się więcej niż 3000 złotych netto

0 / 0

Wiadomo, że zależy od przedszkola. Siostra pracuje w małym prywatnym przedszkolu i dostaje 3 tysiące.

0 / 0

zależy od przedszkola- publiczne, nie publiczne, językowe. ale prawie 4000 zł na początek jest.

0 / 0

Ja w przedszkolu publicznym z językiem angielskim zarabiam 4500.

0 / 0

Przedszkolanka to odpowiedzialność, więc i kasa nie jest głupia i mowa tutaj o nawet 5000-6000 złotych, o ile ma się referencje

0 / 0

Zależy od miasta, no ale cenią się, zatem pieniądze powyżej 4 000

0 / 0

w tych prywatnych przedszkolach to na spokojnie nawet do 5000 zł miesięcznie można dojść

0 / 0

Przedszkolanki publiczne mają jakieś 3000 na głowę zdaje się, ale czytałem że zarobki są różne w zależności od miast.

0 / 0

Jak przedszkolanka niestety dużo nie zarobicie. Chyba, że macie swoje przedszkole ale tak to max 2500

0 / 0

To jest dość wymagająca, odpowiedzialna, i narażona na wiele czynników praca.. w sumie zależy też płaca od lokalizacji, im większe miasto tym może i bardziej w górę ale kokosów nie ma przeciętne zarobki to max 2 tys, może więcej jest w przedszkolach prywatnych ale tego nie wiem..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...