Wynagrodzenie Polonista

polonista niestety duizo nie zarabia, jakieś 2000 zł ....

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

Polonista zarabia gdzieś tak 1800 netto tak sądzę

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

No dokładnie @he zarobki wynoszą ponad 2 tysiące, ale no 3500 to za dużo.

0 / 0

Polonista nie zarabia dużo, więc nie wiem skąd macie tu zarobki w okolicy 3500, jak są niewiele ponad 2 tysiące.

0 / 0

to zależy od ilości godzin, jakie wyrabiają. Pewnie ok 3-4 tysięcy można zarobić, jeśli się chce.

0 / 0

poloniści w polsce mają właśnie zarobki tak nawet koło 3500 zł bo mają dużo godzin zazwyczaj

0 / 0

poloniści to tak średnio co miesiąc mają te 3400 zł więc całkiem nieźle

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Podobno w niektórych przypadkach zarabia się niecałe 2000 złotych

0 / 0

To jest zawód z powołania raczej, bo zarobki marne, skoro to niecałe 2500.

0 / 0

W szkole to się dużo nie zarabia niezależnie od przedmiotu jaki się uczy, więc poloniści na więcej niż 2400 liczyć nie mogą.

0 / 0

W zwykłej szkole na pełnym etacie bedzie to jakieś 2500

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

No niestety jak to nauczyciele w naszym kraju, poloniści nie zarabiają wysokich pieniędzy. Średnio jest to jakoś z 2400 zł.

0 / 0

praca w szkole się nie opłaca, no chyba, że ktoś łapie minimum 2 kontrakty i bierze korki, wówczas jakieś 3-4 jest do wyjęcia

0 / 0

Jak to typowy nauczyciel - około 2 tysiące z groszami wychodzi

0 / 0

Bez przesady, jak dla mnie to 3500 jest bardziej realną kwota do zarobku. Pozdrawiam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...