Zarobki na stanowisku Native Speaker

Ogólnie NAtive Speaker zarabia powyżej 3000 złotych

1 / 0

Ja jestem native speaker z Californi..i powiem ze ja ponad 10000zl./mies. mam..biore od 60-75zl. za godz...lecz pracuje od rana do wieczora ze 8 szkolami i mam okolo 45 godz. w tygodniu..przewaznie firmy ucze...wiec wszystko zalezy on etiki pracy czy jestes glodny czy nie..urodzilem sie w Polsce ale majac 5 lat wyjechalem wracajac dopiero jak mialem 30..wiec tez ucze jako lektor ale stawka w tedy jest miejsza.

Jak mozna sie z toba skontaktowac?

Moj maz jest urodzony w Niemczech choc jest Chorwatem.wiec 2 jezyki perfect.chcialabym wrocic do Pl i pomoc mu ogarnac tu prace jako nativ speaker. Czy mozesz dac nam wskazowki? Emilahoeft@gmail.com

0 / 0

williewydra@yahoo.com prosze kontaktowac sie ze mna mailem.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Native speaker to zarobki wysokości około 4000 netto

0 / 0

Jak ma się dużo lekcji, to pewnie zarobki szybko rosną, ale średnio ok 4 tysięcy

0 / 0

podobno można liczyć tutaj na zarobki koło 3500 zł miesięcznie

0 / 0

Trzeba byłoby pytać obcokrajowców. Ale za gadanie można koło 1,700 miesięcznie zgarnąć.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Dobry native speaker w porządnej szkole jęzkowej jest w stanie zarobić i z 3500.

0 / 0

Za godzinę pracy niektórzy właśnie wołają 50 złotych

0 / 0

jeżeli ktoś ma znajomych to niech ich na to namawia - świetna opcja dodatkowa. Ot z 2,5-3 tyś można łyknąć

0 / 0

Ja wole mówić, że zarabia się 100 złotych za 90 minut lekcyjnych.

0 / 0

Ciężko powiedzieć ile dokładnie to będzie, ale nie więcej niż 3500

0 / 0

hej, zarobki native speaker wahaja sie tak około od 2 do 3 tysiecy zlotych

0 / 0

Native Speaker jeśli ma doświadczenie to 3000 złotych lekką ręką zarobi.

0 / 0

w Polsce native speaker w szkole gdzie sama się uczyłam dostał 3500 zł

0 / 0

ja słyszałem, ze średnio można zarobić ok 3000 zl na reke

0 / 0

hej, ja wiem ze zarobki native speakera to wahają sie miedzy 2 a 3,5 tysiaca złotych

0 / 0

i to jest całkiem sporo. zazwyczaj nie przekracza się 2,5 tys

0 / 0

Praca nie należy do najlepiej płatnych ale da się przeżyć. Ja mam 2800

0 / 0

Native Speaker jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...