Jakie wynagrodzenie ma Korepetytor?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Korepetytor w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

stawka raczej jest godzinowa, chyba ze w firmie jest zatrudniony i agencja im placi

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

chyba na godzine ustalaja stwaki, zalezy od przedmiot ale srednio za godzine 45 zł

0 / 0

W firmie, która ściąga klientów na korki jest 20zł za godzinę.

0 / 0

znajomy od matematyki bierze około 60-70 zł za godzine

0 / 0

kase raczej na godziny się przelicza. Im większe miasto i stopien naukowy tym lepsza kasa

0 / 0

zarobki korepetytora zależą od jego kompetencji i renomy, może zarodić nawet kilka tysięcy miesięcznie

0 / 0

niesety malo sie zarobi jako korepetytor od 500 to niecalych 2 tysiecy zlotych

0 / 0

za godzinę brałem ostatnio 35 zł za matematykę na poziomie gimnazjum. Ale wiem, że są i tacy, którzy spokojnie 70 zł łykają

0 / 0

na pewno z matmy opłacalne sa korepetycje i 50 zł za godzine

0 / 0

Zalezy z jakiego przedmiotu, ale ja osobiście rzadko schodze poniżej 50 złotych za godzinę zegarową.

0 / 0

zależy ile godzin i uczniów się bierze. maksymalnie się wyciąga koło 1700 na miesiąc

0 / 0

racsej niskie sa zarobki korepetytora, zalezy tez ile ma zlecen ale raczej mniej niz 2 tys.

0 / 0

Ja jako student udzialam korepetycji i za godzinę biorę 15 złoty. Miesięcznie to tak koło 500 złotych mi wychodzi.

0 / 0

oczywiście korepetytorzy zarabiają tak dużo ile godzin miesięcznie wyrobią. Na godzinę można dostać od 20 do 80 złotych nawet

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat jakie wynagrodzenie ma Korepetytor

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...