Zarobki na stanowisku Instruktor Nauki Jazdy

Instruktor Nauki Jazdy zarabia w granicach 3000 zł.

0 / 0

chyba sporo jesczze jak na wlasnej dzialanosci i dobrym jest instruktorem to okolo 10 tys

0 / 0

wydaje mi się, że taka minimalna stawka tutaj to te 3000 zł netto

0 / 0

instruktorzy w polsce mają takie wypłaty stojące na wysokości około 3300 zł miesięcznie

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

To różnie jest, ale zazwyczaj ponad 2500 złotych się dostaje

0 / 0

3000 to może mieć na umowie, ale tak jak pisał arek - bierzesz 2h jazdy z kimś po kursie przed egzaminem i 100 zł ekstra wpada.

0 / 0

Nawet mniej @Zno bo na samym początku to zarobi ok 2tys

0 / 0

Nauczyciel nauki jazdy zarabia 3000 złotych miesięcznie chyba

0 / 0

Ja mam 4000, dochodza spore premie z dodatkowych jazd, nie trzeba tego zgłaszać szkole, jak się kursant sam odzywa.

0 / 0

no tutaj akurat jako instruktor nauki jazdy to mozna zarobic jak mniej wiecej 2 lub 3 tysiace

0 / 0

Instruktorzy zarabiają słabiutko jak na taką stresująca pracę, ogólnie jest to powyżej 2500zł, ale nie jakoś wiele, bywa że 200-300 zł wyżej

0 / 0

Z własnego biznesu więcej wychodzi, bo tak jakoś 4000 na czysto

0 / 0

Najlepiej to założyć własną firmę i prowadzić jazdy wtedy można nawet więcej wyciągnąć. Ale normalnie koło 2000 na czysto jest

0 / 0

zazwyczaj mają oni spokojnie z jazd 2.500zł. Pewnie wychodzą ponad ten próg ale to zależy też od tego jaki instruktor i czy ma dużo kursantów

0 / 0

Instruktor Nauki Jazdy jakie ma wynagrodzenie, poszukiwana wiedza w tym temacie.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...