B&K Polska Biuro Pośrednictwa Pracy Częstochowa pomocnik do pielęgnacji ogrodów

witajcie,<br /> czy dostaliście skan umowy o pracę po polsku? pozdrawiam

0 / 0

zapomniałem dodac że firma do której jedziemy to Schuler Service GmbH &amp; Co. KG strona www:http://schuler-service-group.de/ pozdrawiam

0 / 0

Witajcie ja też się wybieram w to miejsce, sprawy formalne mam prawie załatwione,czekam na skan umowy o pracę, jadę własnym autem z dolnego śląska chętnie zabiorę jedna osobę, jakby co proszę o kontakt prywatnie wojtek-74@tlen.pl

0 / 0

Witam chłopaki,ja też się wybieram w to samo miejsce, sprawy formalne mam praktycznie załatwione,jakby co proszę o kontakt prywatnie Piotr p66sos@wp.pl

0 / 0

Jestem z Płocka - mazowieckie,ja wczoraj wysłałem scan swojego d.o. - mój e-mail - www.lisu1@op.pl. Czekam na prywatnym.

0 / 0

Właśnie też planuję jechać do Frankfurt am Main. Czy otrzymałeś już dokładne informacje? Ja zbieram się żeby wysłać im kopię dowodu. Skąd jesteś? Ja w okolicach Turku, woj. wielkopolskie.

0 / 0

Witam, ja jadę na 13.04.2015 do Mainz jako - pomocnik ogrodnika do zieleni miejskiej - jakoś tak to sie nazywa/ bez konieczności znajomości j. niemieckiego./ Agencji nie znam,nie znam ludzi którzy z nią wyjeżdżali a i w necie ciężko co kolwiek o tej agencji znależć. Myślę że nie będzie to wycieczka turystyczno-krajoznawcza.

0 / 0

Czy ktoś wyjeżdżał do pracy za pośrednictwem tej agencji? Czy wyjeżdża ktoś 13 kwietnia do pracy jako pomocnik do prac w ogrodzie i terenach zielonych?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...