Jakie wynagrodzenie ma Germanista?

Germanista zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

Germanista zarabia na miesiąc przynajmniej 2800 złotych na rekę

0 / 0

podejrzewam, ze cos okolo 5 tysiecy wliczajac korepetycje i pracę np w szkole

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Germanista zarabia na spokojnie powyżej 2500 złotych netto

0 / 0

jako nauczyciel w skzole raczej wiele nie ejst, bardizej oplaca sie w szkolach jezykowych

0 / 0

Wydaje mi się, że osoby z doświadczeniem to spokojnie 2 tys zarobią.

0 / 0

Gerrmanista zarabia przynajmniej 3000 złotych miesięcznie lub więcej nawet

0 / 0

Kasa jest wazna, germanista ma ponad 3000 złotych

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Jeśli mam być szczery to powiem, że wcale nie ma z tego dobrych pieniędzy. Żona pracując w szkole ma niecałe 2400.

0 / 0

Jako nauczyciel w prywatnej szkole językowej może zarobić nawet 3 tysiące, jak nie więcej.

0 / 0

Na początku to germanista zarabia w granicach 1800 złotych, ale nabierając doświadczenia zarobki są wyższe.

0 / 0

Zwykle lepiej się wychodzi pracując dla szkoły językowej bądź samemu ogłaszając się i udzielając korepetycji. Ale te 2,2 co miesiąc powinny wpadać.

0 / 0

nauczyciele języka dostają maks do 3 tysięcy z tego co wiem

0 / 0

Przydałoby się mieć coś dodatkowo, wtedy można zarobić i 4000

0 / 0

dobry germanista z tego co wiem potrafi wyciągnąć do 3000 zł, oczywiście zależy do miejsca pracy

0 / 0

Ogólnie przy bardzo bardzo dobrej znajomości języka, to mówimy tutaj o kwocie rzędu 3000 złotych, ogólnie dobra robota, mało godzin i zleceń

0 / 0

Bo w szkole to więcej jak 3000 złotych ciężko będzie zarobić.

0 / 0

praca w korporacji to już nie praca germanisty. Germanista pracuje w szkole chociażby i zarabia około 2-2,5 tysiąca

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...