Wynagrodzenie Geograf

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

geograf - to anwet sądze ze 4200 złotych zarobi .

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

Zależy jaki stopień nauczyciela masz @nok czy kontraktowy czy mianowany 3-4 tys. są

0 / 0

jeżeli jest praca w szkole to tam z 2 tysiące zarobisz i to wszystko

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

jeśli chodzi o pracę w szkole to rzeczywiście koło 2,5 tysiąca, ale ile wolnego do tego

0 / 0

Pracując w szkole nie ma co liczyć na duże zarobki, bo jest to jakoś z 2 tysiące.

0 / 0

Zarabia się różnie, nauczyciel w szkole ma 2000, na uczelni 3000 i więcej

0 / 0

W szkołach teraz ciężko o pełny etat, więc wpada koło 2000 - 2500

0 / 0

Według mnie to taki geograf ma zarobki wyższe niż 3 tysiące złotych, wszystko od zlecenia zależy

0 / 0

dokladnie. zgodzie sie z poprzednikami. mojej kolezanki ciocia pracuje jako nauczyciel geografii to maksymalnie tak kolo 3000 zl miesiecznie zarabia

0 / 0

no i na tym w sumie wybór stanowisk i miejsc pracy się kończy

0 / 0

jak to nauczyciel w szkole wyciągnie około 3 tysięcy

0 / 0

Nie jest to bardzo dobrze opłacalne stanowisko, ale tak jak nauczyciel: od 2000 do 3500

0 / 0

Zarobki Geograf, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...