Wynagrodzenie na stanowisku Specjalista Ds. Organizacji

Specjalista Ds. Organizacji - jego zarobki wachają sie od 2,4-3,3,8 tysiaca

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Myślę że powyżej 3000 złotych to zarobi na spokojnie pozdro

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

podobno maksymalna stawka jaką można dostać to 3700 zł

0 / 0

To zależy od firmy, bo można też zarobić 3500 złotych

0 / 0

No dokładnie @miś. Też tak słyszałem, że jest 2300 na czysto.

0 / 0

Jak na fakt, że jest to stanowisko specjalisty, zarobki nie są takie wysokie jak by się wydawało. Jakoś w okolicy 2300 zł.

0 / 0

W przypadku tego stanowiska zarobki to jakieś 2300 - 2600

0 / 0

oj na tym stanowisku jest całkiem nieźle bo nawet tak koło 2300 zł ;) spoko sprawa

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

tak naprawdę to specjaliści zasługują na zarobki powyżej 3 tysięcy. Wszędzie tyle powinni dawać

0 / 0

ale wiem ze mozna tez wiecej zarobic @piechur slyszalem ze prawie 4 tys

0 / 0

mój znajomy dostaje 3,5 tysiąca bo się ostatnio chwalił

0 / 0

no ja wiem ze jako specjalsita do spraw organizacji to mniej niz ok 2,5 tysica to nie zarobisz

0 / 0

Tak prawde powiedziawszy to wszystko zalezy od tego kto i jak jest w stanie wszystko zorganizować

0 / 0

Nie można narzekać, ja pracuje na tym stanowisku od roku i już mam 3500

0 / 0

nie jest to specjalnie opłacalna robota , zwłaszcza gdy nie można liczyć na więcej niż 3 tysiące

0 / 0

hej, według mojego doświadczenia do tej pory w zależności od firmy liczyć można na 2-3 tysiące

0 / 0

Jakie zarobki może mieć Specjalista Ds. Organizacji, podzielcie się informacjami.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...