Zarobki Praktykant

Praktykant zarabia w ciągu miesiąca w przedziale 3000 złotych

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

praktykant zarabia mniej wiecej 1200 złotych ....

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Praktykant zarobi od 1000 złotych, ale tu się raczej nie ma na co zastanawiać i nastawiać

0 / 0

oj no to przeciez zalezy wszystko gdzie..slyszalem ze nawet ponad 6 tysiecy mozna

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

nie dostaje się zadnych pieniedzy ale przynajmniej ędize można dojćść dk finansowo

0 / 0

często praktykant jest bez wynagrodzenia. Ale moja kumpela miała 1100 zł

0 / 0

Na moich praktykach najmniej płacili 800 złotych najwięcej 1000 nie więcej

0 / 0

Praktykant student na praktyce w dobrej firmie to do 2000 zł. Ale to wyjątki. Najczęściej jest mniej

0 / 0

Stawki to nawet ponad 2000 tylko zależy jaka firma czy bogata

0 / 0

no tak to są dobre stawki, aczkolwiek słyszałem, że czasem nawet dochodzą do 2000 zł

0 / 0

wszystko zależy od warunków współpracy, ale mi się trafiło zarabiać około 1800 co nie jest źle.

0 / 0

jestem zaskoczon y ze praktynant moze zarobiv 7 tysiecy, ciekaw jestem gdzie

0 / 0

ale teraz już nie ma za darmo, min ten tysiąc zawsze dają

0 / 0

Ja na swoich pierwszych praktykach pracowałem za darmo, ale na drugich, w innej firmie, płacili mi połowę tego, co można było zarobić na zwykłym etacie i dostawałem 2000. Myślę, że to sporo.

0 / 0

Pewnie, że wszystko zależy od stanowiska, ale na spokojnie 1200zł można zarobić.

0 / 0

Z praktykantami bywa wiadomo różnie, zależy jaka to jest firma, znam takich co pracują za nic, ale bywa że po 1000zł osiągną.

0 / 0

W zależności od firmy i stanowiska. Czasem nie zarobi nic a czasem może nawet te 3000 zarobić. Tylko trzeba siędogadać.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...