Wynagrodzenie na stanowisku Pracownik Administracyjny

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

pracownik administracyjny podjerzewam, ze zarobi nie wiecej niz 4 tysiace miesiecznie

0 / 0

Pracownik Administracyjny zdaje się, że wyciąga powyżej 3000zł

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

PRacownik Administracyjny może zarobić miesięcznie, około 2000 minimum i netto

0 / 0

Wydaje mi się, że osoby z doświadczeniem to spokojnie 2 tys zarobią.

0 / 0

Pracownik Administracyjny to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

Mi się wydaje, że średnio to idzie zarobić powyżej 3000 złotych

0 / 0

na stanowisko pracownika administracji mozna zarobic srednio 2 tysiace

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

Szybka podwyżka, no ale raczej więcej niż 2600 netto to się nie dostanie

0 / 0

moja kuzynka na start po studiach dostała 1800 , po trzech miesiącach podwyżka na 2200

0 / 0

tak naprawdę co firma to różne podejście. Ja się spotkałem z takimi, co dają i 3 tyś bez problemu

0 / 0

pracownik administracyjny dostać może nawet około 2,5 tysiąca

0 / 0

Pracownik administracyjny spokojnie ma lekko 2000tysiace plus umowę o pracę nawet akieś premie dostac tez może lub benefity

0 / 0

mając na myśli asystenta zwykle nie zarabia się więcej jak 2100 do ręki mając już doświadczenie.

0 / 0

Zarobki maksymalne to jak już tu zostalo powiedziane około 2500 złotych, ale nie jest najgorzej i idzie za to wyżyć

0 / 0

wydaje mi sie ze na wieksze zarobki niz 2,5 tysica to nie ma co liczyc na takim stanowisku

0 / 0

Jestem takim pracownikiem administracyjnym od 3 lat i od początku kariery aż po dzień dzisiejszy zarabiam 2300 na rękę.

0 / 0

Dość dobry pracownik administracyjny może mieć zarobki nawet w granicach 3 tysięcy złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
11 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...