Ile zarabia Koordynator Biura?

W uczciwych firmach 2500 na rękę, w "oszczędnych" 2000 brutto. Nie polecam stanowiska.

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Koordynator Biura może zarobic nawet 2400 złotych

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Koordynator Biura zarabia nawet wyżej 2000 netto na miesiąc

0 / 0

Koordynator Biura ma z tego co mi wiadomo wynagrodzenie rzędu 2400 netto na miesiąc

0 / 0

Koordynator Biura to zarobki powyżej 4000 złotych miesięcznie i to netto

0 / 0

Kordynator zaraia powyżej 1700 złotych to na pewno

0 / 0

Podjerzewam, że ponad 3000 tysiace pewnie zarabia, plus jakies premie

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

No jeśli dobrze trafi to dostanie 3 tysiące, ale to rzadkość tyle mieć. Niekiedy pracuje się za niecałe 1800.

0 / 0

Koordynator biura zarabia może 2500 w porywach do 3000 jak dobrze trafi.

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

wszysto zależy czyje biuro się koordynuje :) Przy swoim jest zdecydowanie więcej obowiązków i mniej pieniędzy.

0 / 0

wydaje mi się, ze można zaorbić koło 2500 zł na tym stanowisku

0 / 0

koordynator biura ma średnio 2-2,5 tys zł na miesiąc, zależy od wielkości biura w którym pracuje

0 / 0

koordynator biura moze zarobic jakos tak od 2 do maksymalnie nawet okolo 3 tysiecy

0 / 0

na stanowisku koordynator biura można wyciągnąć do 2800 zł, ale praca nie jest bardzo ciężka- korespondencja, dokumenty itd

0 / 0

Koordynatorzy zarabiają jakieś drobne sumy niestety, mowa tutaj o przedziale 2000-2800 z groszami, w zależności od branży

0 / 0

w każdym biurze jest ktoś kto dba o odpowiednie krążenie dokumentów. Niestety te 2,8 zł to raczej nie osiągalna kwota. Ja miałem 2,2 tys.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
18 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...