Jakie wynagrodzenie ma Kierownik Regionalny?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

podejrzewam, ze spkojnie nawet 10 tysiecy miesieczne moze wyciagnac zależy tez od branzy

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

taki kierownik regionalny ma na prawde spore zarobki prawie 10 tysiecy siegaja

0 / 0

No powiem Ci że zarabia powyżej 4000 złotych netto na pewno

0 / 0

Kierownik Regionalny zarabia przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

zalezy w jakiej branzy ale podjerzewam, że stawki ida od 4000tysiecy w gorę

0 / 0

nie spotkałem się aby ktoś zarabiał mniej jak 3 tysiące,. Ale to naprawdę trzeba się postarać

0 / 0

Kierownik jak to kierownik, 4000 będzie miał bez problemu

0 / 0

zależy jaka to firma, ale to tak minimalnie koło 3000 zł miesięcznie

0 / 0

W sumie nie jest trudno zarobić 7 tysięcy, w końcu to stanowisko kierownicze i to na cały region.

0 / 0

ja pracowałem na działalności gospodarczej i odliczając wszystkie koszta można było zarobić około 5 tyś

0 / 0

Kierownik regionalny to ciekawe stanowisko, które jest nam w stanie zapewnić nawet 9 tysięcy miesięcznie.

0 / 0

Orientacyjnie do 10 000 maksymalnie, zazwyczaj połowe tego na rękę, jesli to mała firma.

0 / 0

Myślę, że przeciętne wynagrodzenie dla kierownika regionalnego wynosi około 7 tysięcy złotych.

0 / 0

na tym stanowisku minimalna stawka podobno wychodzi około 3200 zł miesięcznie

0 / 0

taki kierownik z tego co wiem to tak z 2, 3 tys na start ma na podstawie

0 / 0

zależy o jakie region chodzi. ciężko uogólniać. w małym miasteczku powiatowym dostanie 3000 zł a w stolicy ponad 10 koła

0 / 0

ciężko sprecyzować nie znając dziedziny i jego obowiązków, ale na pewno ponad 3000 zł w mniejszych firmach

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...