Wynagrodzenie Kadrowa

Kadrowa to nawet i jakies 3500 złotych na rekę dostanie

0 / 0

Na pewno jak ma się już doświadczenie to można zarobić i ponad te 3000 zł netto.

0 / 0

szczerze mowiac myslalam ze kadrowa wiecej moze zarobic niz 3 tysiace

0 / 0

podejrzewaam, ze 2000tysiace masz z reka w kieszeni a na dalsza kase pozniej przyjdzie pora

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Kadrowa nie ma dobrych pieniędzy za swoją pracę, bo trochę ponad 2 tysiące to nie jest dużo.

0 / 0

2 tysiące to i tak w tym przypadku wielu osobom wystarcza. wielkich wymagań nie mają na to stanowisko

0 / 0

jeżeli nie ma siędoświadczenia to średnio się zarabia. Koło 2 tysięcy nie więcej.

0 / 0

Średnie wynagrodzenie dla kadrowej nie wynosi raczej więcej niż 3 tysiące złote.

0 / 0

Na stanowisku kadrowej zarabia się około 3000 złotych miesięcznie

0 / 0

Jako kadrowa mozna dobrze zarobic zalezy też w jakiej firmie sie pracuję myślę, że ponad 3000tysace to spokojnie.

0 / 0

Branża HR jest tez dobrze płatna, wiec sądze, ze taka samodzielna kadrowa to ponad 3000 tysiace ma

0 / 0

podobno zarobki na tym stanowisku wahają się tak od 2,5 do 3 tysięcy miesięcznie :)

0 / 0

Kadrowe zwykle mają ciepłe posadki, zarabiają dzięki temu jakoś tak do trzech tysięcy, tak mi się zasłyszało, ale raczej

0 / 0

Słyszałam że między 2400 a 3300 to normalny zarobek

0 / 0

Ciężko powiedzieć tak jednoznacnie ale myślę że 2500 to spokojnie.

0 / 0

Zarobki Kadrowa, ktoś ma jakąś wiedzę na temat pensji jaką otrzymuje się na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...