jakub smith to oszust

jeśli pracodawca Cię oszukał, bądź jesteś niezadowolony ze swojej dotychczasowej pracy, zmień to! warto spróbować na rekrutacyjnarewolucja.pl

0 / 0

Witaj<br /> ja też dostałem od nich propozycję i czekam na szczegóły

0 / 0

Witam, ja mam trochę inne pytanie. Dostałem maila z oferta pracy za pośrednictwem agencji B&amp;K Polska z siedzibą w Częstochowie. Oto link:<br /> http://www.polska.pytalhost.eu/gartenbauhilfskraft1.html., jako pomocnik do prac w ogrodzie na terenach zielonych. Stąd moje pytanie czy ktoś z Was wyjeżdżał do pracy z tej agencji, czy macie jakieś informacje o tej firmie? Praca ma sie odbywać na terenie Niemiec do wyboru: Ludwigschafen, Heidelberg lub Frankfurt am Main (Mörfelden).<br /> Proszę o jakiekolwiek informacje, gdyż już raz mnie oszukano z firmy holenderskiej Olympia-Uitzendbureau-Rotterdam.<br /> Pozdrawiam.

0 / 0

Policja sie tym zajmuje a ja mam 3 poszkodowanych dawac jakies namiary na mojego emaila rusza sie ja jestem teraz w Holandii jak sie odbije ttroche to tez go zaczne namierzac<br />

0 / 0

Plaga dosłownie. Wszystko dobrze przygotowane mają. Wpadną bo dalej działają. Gdyby byli tacy mądrzy to by właśnie odpuscili i zniknęli. Z kolei długość postępowania i rozpedu policji wskazuje na to ze mogą sobie jeszcze troche podzialac i czas żeby spokojnie rowerem wodnym uciec do mexyku.

0 / 0

jprzecież to jest podane na tacy<br /> ogarnąć tego kolesia powinno być formalnoscią<br /> piszcie ludzie do mnie<br /> <br /> tomasz.praca.nl.de@notowany.pl w temacie OSZUKANI<br /> podajcie tylko kwoty na jakie was oszukal i jaki posterunek policji<br /> ma was pod opieką albo jakieś namiary<br /> w poniedziałek pójdę jeszcze raz musi byc jak najwięcej poszkodowanych<br /> zaznaczam ze musicie posiadac dokumentacje przelewu<br /> jestem z kujawsko/pomorskiego

0 / 0

to jest dobrze zorganizowana grupa albo przechuj jest ten kolo

0 / 0

ZOBACZ TO JESZCZE STARY<br /> http://www.gowork.pl/forum/forum_posty_tematu,358473,0,0,2<br /> to jest gruba sprawa<br /> tu masz mój numer 729273149 Tomek

0 / 0

Ja dzwonie do wiadomości moze za newsa rzucą drobnymi. <br />

0 / 0

teraz to jest jeszcze pan Mateusz i Piotr ziomki też oczekują wpłaty 60 euro może to jedna osoba ale wydaje mi sie ze to jest jednak zorganizowana grupa i nie wykluczam też tego ze pracują lub pracowali jako koordynatorzy<br /> a przynajmniej jeden z nich UWAŻAJCIE na to<br /> ps:kilo sera odsprzedam delme z nutką czosnku paprykarz szczeciński<br /> 3 puszki jutro dalsze oferty pozdro

0 / 0

a może pan smith nam chociaż podziekuje ;)<br /> łajza jebana ćpun czy nie <br /> cwany jest i tyle pracować nie musi<br /> <br />

0 / 0

Amber Bamber Gold. Na pewno to ćpun i wymienia teraz walutę na koks i dziwki. Skonczy sie kasa i koks i dziwki, zostanie z paranoją, głodem i aids. Sam się w koncu wykonczy.

0 / 0

A mieliśmy już być w drodze do Holandii... Walizki stoją nierozpakowane:-( taka wielką nadzieje wiazalismy z tym wyjazdem:-( nie rozumiem jak to jest możliwe że osoba zakłada konto bankowe pod danym nazwiskiem i policja nic z tym nie robi kiedy składa sie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Przeciez nikt od tak nie może iść i założyć sobie konta bankowego bez okazania dowodu... Paranoja:-/ 500 zł w błoto i kolejne 500 żeby sie wyprawic na wyjazd:-(

0 / 0

grubo idzie koles <br /> a te firmy nic z tym nie robią nie rozumie to sa dosc renomowane marki <br /> i co olewaja to

0 / 0

Właśnie patrzałem na oferty pracy i teraz podszywa sie pod firme Axell. Sam Axell na swojej stronie informuje o jakims falszerzu uzywajacego ich loga i danych.

0 / 0

Widzę że jest nas sporo :/ gośc się trochę wzbogacił na nas. Będę w NL to na pewno udam sie pod ten adres :)

0 / 0

Adres bankowy to Biltstraat 27, adres timingu to biltstraat 19. Ma ktos znajomych w NL, niech go odwiedza. Jesli wysla go do szpitala to moje 500 pln moga sobie zabrac. Takich gnojow trzeba nauczyc.

0 / 0

tak tez myslałem

0 / 0

Policja z góry zaznacza, że sprawa się będzie ciągnąć. Strefa srengen ułatwia bandytom szlifowanie fachu a policji jakoś utrudnia postepowanie. Gdyby w Polsce były normalne warunki nigdzie bym się stąd nie ruszał. To chory kraj. 500zł w dupe. Miała być szansa ze coś się w końcu polepszy, a tak z deszczu pod rynne.

0 / 0

&quot;kochana Polsko dzięki za mądrość&quot;

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...