Truskawki-Bockhop

też chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o pracy w tej firmie :)

0 / 0

Podłączam się do pytania :)

0 / 0

Witam mam pytanie do tych co juz byli w zeszłym roku na truskawkach w bockhop, chciałbym dowiedziec sie o warunkach pracy i wynagrodzeniu?

0 / 0

witam czy moglbym mi ktos pow. Jakie sa warunki socjalne itp na tej truskawce? ? Bylbym wdzieczny.

0 / 0

ktostaki - 2015-03-22 13:20:37Jakiś tydzień po wysłaniu dokumentów zadzwonił.witam prowadze przewozy busem marki opel vivaro do niemiec takze do firmy bockhop zapraszam tel 694532264

0 / 0

Jakiś tydzień po wysłaniu dokumentów zadzwonił.

0 / 0

Jakiś miesiąc temu, dzwonił bardzo uprzejmy Pan.

0 / 0

Jesycye do mnie nie dzwonili... A do Ciecie kiedy dzwonili?

0 / 0

lola - 2015-03-21 19:02:28na kiedy masz termin? Ogólnie nie jest tam źle. Zarobki zależą w dużej mierze od pogody... Najlepiej jak jest jeśli nie padaDopiero na 12 lipca ale liczę, że znajdzie się wcześniejszy termin. A Ty?

0 / 0

na kiedy masz termin? Ogólnie nie jest tam źle. Zarobki zależą w dużej mierze od pogody... Najlepiej jak jest jeśli nie pada

0 / 0

Witam, wybieram się do firmy Bockhop w tym roku na truskawki. Czy ktoś też tam jedzie? Jak było w poprzednich sezonach z płacą. Chodzi mi o góra z zeszłego roku. Na kiedy macie termin? I ogólnie do tych co byli: jak było? Ok, źle, ujdzie czy do bani? Proszę o konkretne wypowiedzi a nie tylko krytykę w stylu ''nie jedź, bo to wyzysk...''. Nie magospodarstwa w Niemczech, żeby polak o nim dobrze napisał. Chodzi o konkrety.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
2 tygodnie temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...