Praca w Niemczech w firmie Tchiermann

Czy są jakieś busy które wożą do Tchiermanna.Podobno z Leszna można jechać ale ja mam bardzo daleko do tego miasta.A czym wy tam jeżdzicie,jeśli możecie podac mi namiary na jakieś firmy przewozowe co tam jeżdzą będę wdzięczna.

0 / 0

OK! Dzięki

0 / 0

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj_4,62438,0,0 tu znajdziesz wszystko o tej firmie

0 / 0

Witam czy pracował ktoś z was w tej firmie lub zamierza wyjechać w tym roku.Proszę o jakiekolwiek info na temat tej firmy i pracy w niej czy warto jechac tam.Ja dostałam papiery do wypełnienia wstepnie na 20 kwietnia,moze ktoś wie przy czym w tym czasie sie tam pracuje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...