Wynagrodzenie senior consultant.

Senior Consultant zarobi w przedziale 10000 złotych na miesiac

0 / 0

semnior consultant wyciąga sporo bo może nawet około 12 k

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatek jakies 2 tysiace jest a pozniej ma sie jakąś podwyżkę

0 / 0

Powiem Ci, że do zarobienia jest prawie 10000 netto w dobrej firmie

0 / 0

senior konsultant to już jest trochę szycha i zarobki to nie poniżej 9000 zł(netto oczywiście)

0 / 0

w polskiej firmie to 5000 w angielksiej z 10000 na rękę

0 / 0

Standardowo majac kolo 3-4 lat doswiadczenia zarobki ksztaltuja sie od 10 do 15 tysiecy

0 / 0

Bardzo dobre zarobki są na tym stanowisku ja wam powiem. Niekiedy dochodzą nawet do 10 tysięcy.

0 / 0

Z senior consultantami to jest tak, że ich zarobki są mega wysokie, nawet niekiedy w okolicy 11 tysięcy.

0 / 0

senior consultant jak wynika z nazwy ma doświadczenie dlatego może liczyć na ponad 14000 zł

0 / 0

wieści mnie dochodził, że minimalna stawka to właśnie około 10 000 miesięcznie, nieźle nie? ;)

0 / 0

Jeśli ktoś ma kilkuletnie doświadczenie to może zarobić więcej jak 10 000

0 / 0

Bywa bardzo różnie, gdzieś czytałem że średnie wynagrodzenie to nawet 15000 zł ale oczywiście mogę się mylić

0 / 0

Nie ma chyba konkretnej określonej sumy, ale myślę, że w okolicach 5 tysięcy taki senior consultant wyciąga. Chociaż możliwe, że więcej.

0 / 0

senior consultant w firmach konsultingowych w wawie dostaje około 5-6 tysięcy

0 / 0

Niestety nie wszędzie jest to 5 tysięcy ale 3500-4000 to jest tak na co dzień.

0 / 0

junior consultant w firmach zarabia grosze. Dopiero rzeczywiscie od seniora liczyć można na ponad 4 tysiące

0 / 0

jeśli chodzi o zarobki jako senior consultant to w zależności od klientów i firmy wynagrodzenie dochodzi do koło 4-5 tysięcy

0 / 0

Jeśli wiecie ile można zarobić na stanowisku senior consultant- zachęcamy do przekazania informacji dalej

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...