zbiory rabarbaru

<br /> Byłam , wróciłam , praca tam to nieporozumienie ponieważ pracy nie ma , nie wiem kto zawinił , pogoda ? może- ponieważ rabarbar nie chciał rosnąć .poza tym spora część ludzi w tym stałych pracowników w tej firmie to typowa patologia .<br /> żałuję że tam pojechałam bo straciłam 3 tygodnie które najchętniej wycięłabym z życiorysu<br /> ta plantacja to katastrofa

0 / 0

Jedzie ktoś na zbiór rabarbaru? jeśli tak to mam prośbę , mianowicie chciała bym zasięgnąć informacji na temat tej pracy , jeśli jest ktoś kto posiada wiedzę i wie jak to wygląda w praktyce proszę żeby napisał o tym<br /> będę bardzo wdzięczna<br />

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...