Jak wyglądają zarobki account managera?

Account Manager zarabia od 2000 złotych zależy ile wynegocjuje

0 / 0

mysle, ze teraz stawki wspoczyly w gore i na reke mozesz miec te 3 tysiace plus premie

0 / 0

No to są do zarobienia przynajmniej 2300 netto miesięcznie

0 / 0

ciezko stwierdzic jaka jest maksymalna stawka to zalezy od miejsca pracy

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

moze masz 2500 netto juz, do tego dochodza ci premie zalezy ile wyrobisz w miesiacu

0 / 0

Osoba na tym stanowisku jest w stanie zarobić nawet 5 tysięcy złociszy.

0 / 0

account managera może miesięcznie wycisnąć co najmniej 5-6 tysięcy

0 / 0

Zarobki na tym stanowisku z pewnością nie są złe, bo wynoszą jakoś około 4 tysięcy jak nie więcej.

0 / 0

z tego co mi wiadomo to stawki wynoszą tak od 3300 do 6500 zł miesięcznie :)

0 / 0

akurat account managerowie nie mogą narzekać bo zarabiają przynajmniej 3300 zł na początku

0 / 0

na takim stanowisku jak account manager to zarobki nie schodza ponizej 3 tysiecy

0 / 0

poczatkująca osoba pewnie powyżej 2000 tys. moe miec plus jakies premie, moze pozniej po stażu pracy kilkuletnim jest wiecej

0 / 0

Account manager jest takim stanowiskiem na którym są spore możliwości. Co nie zmienia fakt, że 3 kafle do ręki powinny być na samym starcie.

0 / 0

Tutaj kluczowe jest doświadczenie, bo ja dopiero go nabieram i mam 3100 ale ludzie mi znajomi zarabiają i o wiele wiecej

0 / 0

Ci bardziej obrotni na pewno liczą tylko cyferki na kontach i to są kwoty nawet 6cio cyfrowe !!!!

0 / 0

Praca jak najbardziej na plus bo już na początku powyżej 3000 jest.

0 / 0

Jakie możliwe do osiągnięcia dochody może mieć osoba na stanowisku Account Manager, poszukiwana informacja

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...