Ile zarabia prezenter?

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Prezenter w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

Prezenter na spokojnie zarobi powyżej 2800 zł netto

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

prezenter zarabia jakieś 5000 - 6000 złotych na rękę

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

to też od "znajomej twarzy" zależy ale to tak nawet koło 6000 zł ;)

0 / 0

Za mniej niż te 3000 złotych to ja bym nawet nie zatrudniał się na takie stanowisko

0 / 0

ja na małej stronie internetowej występuję i niestety nie dostaję nawet 1500 zł

0 / 0

duże znaczenie mają tu jego kwalifikacje, ale nie mniej niż 5 000

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

prezenter to zalezy na pewno gdzie ale podejrzwam ze mniej niz 2 tysice nie bedzie

0 / 0

z tego co wiem to zrobki prezentra wahaja sie od 2 do nawet i 6 tysiecy zlotywch

0 / 0

jak prezenter znany to za wystep 3 tys moze wziąc

0 / 0

to chyba dla prezentera na jakichs małych eventach

0 / 0

Jeśli mówimy o prezenterze telewizyjnym no to wszystko znaczy od stacji. Ale z tego co mi wiadomo najniższa stawka to jakieś 2300.

0 / 0

Jako prezenterka telewizyjna zarabiam 4200 zł ale to jest średnio znaa stacja

0 / 0

Jeszcze kiedyś ta stawka inaczej się kształtowała i charakter pracy był inny teraz najświeższe oferty dostępne są tutaj http://www.gowork.pl/praca/prezenter;st

0 / 0

to wszystko zalezy od miejsca pracy. W radiu prezenterzy nie dostają wiele w mało komercyjnych stacjach. Około 2,5 tysiąca...

0 / 0

mowa o prezenterach telewizyjnych czy takich wpychających ludziom co się da na pokazach ? Ci drudzy jeśli rzeczywiście są dobrzy to wyciągną nawet i 5-6 tys

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
23 godziny temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...