Płaca na stanowisku operator

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Operator zarabia powyżej 3000 złotych netto na miesiąc

0 / 0

Operator zarabia powyżej 3000 złotych na rękę na miesiąc

0 / 0

Operator do zarobienia ma tak przynajmniej 2000 złotych miesięcznie

0 / 0

operator podejrzewam, ze 3 tysiaca ma już w umowie plus oczywiscie jakieś premie

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

operator dźwigu pracując na cały etat może liczyć nawet na 5 tysięcy

0 / 0

operator spokojnie do 3000tysiecy mozesz zarobić na linii produkcyjnej.

0 / 0

operator sprzętu ciężkiego może zarobić do 3 000 zł miesięcznie ale za granicą to dużo więcej

0 / 0

No wlasnie myślę że te 3000 brutto to taka średnia na tym stanowisku

0 / 0

około 3 tysięcy to normalna raczej kasa na tym stanowisku

0 / 0

no to i tak dużo, ja słyszałem, ze około 2500 mniej wiecej

0 / 0

Nie słyszałem, aby można było aż tyle, ale 2000 euro to spokojnie.

0 / 0

Za granicą można też i po 3500 euro czy też dolarów zarabiać.

0 / 0

Pytanie jaki operator, ja jako operator CNC mam 4 tysiące lekka reką.

0 / 0

Poszukiwany OPERATOR i USTAWIACZ maszyn do gwintowania do Vancouver, Kanada! Wiek do 45 lat, praca legalna na 2 zmiany, 37,5 h /tydz., stawka godzinowa 20$ do 25$/h. Doświadczenie w pracy na maszynach do walcowania gwintów przy użyciu szczęk płaskich KONIECZNE!!! Wszelka pomoc w wyjeździe i zakwaterowaniu! Pisz na adres: arrow3 fast@ hotmail.com. Zacznij zarabiać w Nowym Roku!!!

0 / 0

Zatrudnienie na operatora nawet się opłaca, bo minimalna stawka wynosi dla niego około 2.5tys. zł

0 / 0

Operator maszyn zarabia jakieś 3000 złotych na rekę, ale musi uczyć się na uprawnienia chyba całkiem sporo czasu

0 / 0

W budowlance na maszynie w dobrej firmie 3500-4000 złotych.

0 / 0

Ogólnie operatorzy maszyn budowlanych zarabiają ponad 3000 na rękę i to jest takie minimum . Można wyrobić nawet 5tys.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...