Jakie wynagrodzenie jest na stanowisku grafik dtp?

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Grafik DTP to zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

praca informatyków jest dobrze opłacana, dlatego myślę, że zarobki zaczynają się od 3 000zł

0 / 0

Średnio właśnie taka osoba dostaje 2500 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

podobno zarabia się tutaj w granicach od 2000 do 3400 zł ;)

0 / 0

Duże te sumy podajecie, 4, 5 tys. Znajomy ma tylko 3 tysiące a robi na tym stanowisku już 3 lata.

0 / 0

grafik z dobrym doświadczeniem i znajomością warsztatu zarobi do 4000zł

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

Tak naprawdę to graficy w zależności od doświadczenia i umiejętności dyktują stawki, ale ja bym za mniej niż 3,300 nie podjął pracy

0 / 0

no wiesz co @mieri jakos troche wiecej raczej niz 2 tysicae + moze jakies premie

0 / 0

podobno minimalna stawka wynosi 2000 zł a maksymalna 3400 zł na tym stanowisku

0 / 0

całkiem niezłe zarobki, w zależności od firmy to można nawet tak do 3200 zł miesięcznie wyciągać

0 / 0

z tego co widziałem to na spokojnie można wołać 3 tysiące

0 / 0

No nie należy to do najlepiej opłacalnych stanowisk. Bo w zależności od tego ile zleceń to można do 3000

0 / 0

PRzyznam szczerze, że jestem zaskoczony, że takie niskie zarobki oferują.

0 / 0

Za pracę projektową można dostać od 2 do 3 tysięcy, ale o miesięcznym wynagrodzeniu stałym to nie wiem

0 / 0

pensje grafików dtp sięgają do 2,6-2,8 tysięcy

0 / 0

Czy na stanowisku grafik dtp zarabia się dziennie i typowo na projekt czy ktoś ma stałe miesięczne dochody- udzielajcie się w tym temacie

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
17 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...